Герой рекламного ролика Audi скучает по вождению авто

Пока компании занимаются разработкой беспилотных автомобилей, Audi выпускает ролик, в котором герой ностальгирует по вождению машины.

«Для некоторых вождение – это не просто способ добраться в пункт назначения. Для них это незаменимое чувство; это вид пожизненных любовных отношений, независимо от того, куда они едут или что делают, – сообщается в описании ролика.

Видеоработу создало американское рекламное агентство Venables Bell & Partners. Ностальгическую рекламу снял Крейг Гиллеспи, режиссер биографического фильма «Тоня против всех» и комедийного ужастика «Ночь страха».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.