Gillette зняла рекламу про #MeToo. Соцмережі обурилися

Реклама Gillette, в якій ідеться про булінг, рух #MeToo та токсичну маскулінність розділила думки в інтернеті.

Короткометражний фільм бритвеної компанії під назвою «Вір», грає зі знаменитим слоганом «Найкраще, що може мати чоловік», який змінили на «Найкраще, ким може стати чоловік». Компанія хоче, щоб чоловіки закликали одне одного до «відповідальності».

Деякі з них привітали оголошення, яке має на меті оновити 30-річний слоган компанії, але інші кажуть, що Gillette для них тепер «мертвий». За 48 годин рекламний ролик переглянули понад 2 мільйони разів на YouTube . Зараз ролик має 23 тисячі вподобань та 214 тисяч негативних відміток, і їх кількість постійно збільшується.

У рекламі компанія запитує: «Чи це найкраще, що може отримати чоловік?» перед тим, як показати кадри знущань, сексуальних домагань, сексистської та агресивної чоловічої поведінки. Потім вони показують приклади кращої поведінки — наприклад, коли чоловіки запобігають таким вчинкам, що відбуваються публічно.

Коментарі до відео в основному негативні, глядачі кажуть, що ніколи більше не будуть купувати продукти Gillette та що реклама є «феміністичною пропагандою».

«Я голюся відтоді, як мені виповнилося 12. Від самого початку я користувався Gillette — тому що це те, чим користувався мій батько. Тепер я ніколи не використовуватиму Gillette, так само як і мій батько. На двох ми були вашими покупцями понад 50 років».

«Gillette чітко дали зрозуміти, що не хочуть займатися бізнесом для маскулинних чоловіків. Я втілю їхнє побажання в життя. Я використовував леза Gillette відтоді, як вони надіслали мені безкоштовний зразок на мій 18-й день народження, але більше ніколи не купуватиму їхніх продуктів».

Були також заклики до Gillette, який належить Procter & Gamble, розмістити відео з вибаченнями. Але бренд вважає, що нова реклама узгоджується з його гаслом і каже, що вірить у «кращих у чоловіків».

«Закликавши один одного до відповідальності, прибравши виправдання поганої поведінки і підтримавши нове покоління у роботі над «кращими собою», ми можемо наблизити позитивні зміни, які будуть відчутними протягом багатьох наступних років», — говорить президент компанії Гарі Кумб.

Режисером рекламного ролика став Кім Геріх з британського агенства Somesuch, який у 2015 році вже зняв рекламну кампанію для Sport England під назвою «Дівчина може».

Gillette співпрацює з проектом Building A Better Man, спрямованим на зниження насильницької поведінки чоловіків, і «Клубом хлопчиків і дівчаток» Америки, який допомагає молодим чоловікам розвивати кращі соціальні та комунікативні навички.

Компанія також буде жертвувати по 1 млн доларів на рік протягом наступних трьох років для благодійних організацій США, що спрямовані на підтримку чоловіків. Але поряд з негативною реакцією на нове послання бренду, його також хвалять за спробу приєднатися до дискусії про те, що означає бути сучасним чоловіком.

«Ми знали, що ідея приєднатися до діалогу про «Сучасну Мужність» означатиме зміну того, як ми думаємо і зображуємо людей на кожному кроці», — додає Гарі Кумб.

«Gillette буде діяти негайно та перегляне весь свій контент на предмет визначених стандартів, щоб забезпечити повне відображення ідеалів Поваги, Відповідальності та Рольового Моделювання в оголошеннях, які ми публікуємо, зображення, які ми розміщуємо в соціальних мережах, в словах, які ми вживаємо».

«Для нас рішення публічно заявити про наші переконання та одночасно відзначити чоловіків, які роблять все правильно, було легким вибором, який несе зміни».

Джерело

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Благодаря «Ангелам Watsons» провели 50 успешных детских операций

В рамках благотворительного проекта компании Watsons в Национальном институте сердечно-сосудистой хирургии им. Н. Н. Амосова сделали юбилейную операцию. «Ангелы Watsons» ...

У прокат виходить психологічна драма Олександра Жовни «Історія Лізи»

21 листопада  в український прокат виходить психологічна драма Олександра Жовни «Історія Лізи». Стрічка створена за підтримки Держкіно. Фільм розповідає про дві закохані пари: ...

Рождество – для детей. То есть для каждого из нас

В канун Рождества PENNY и Serviceplan Campaign приглашают взрослых вернуться в детство с беззаботным видеороликом режиссуры Стюарта Макинтайра (Stuart McIntyre) и саундтреком группы Альфавиль (Alphaville) – «Forever Young».