Гламурная жестянка

Специалисты Crown разработали элегантную и удивительную упаковку для парфюмерной линейки Classique Intense от Jean Paul Gaultier. Она состоит из золотистого металлического корпуса и надписи Intense, сделанной охрой.

Создаётся впечатление, что название парфюма написано ярко-красной помадой. Использование полупрозрачной краски для нанесения текста позволяет цвету естественно смотреться на металлическом фоне. Полностью перерабатываемые металлические упаковки производятся в коммуне Шатийон-сюр-Сен, Бургундия, Франция.

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.