GRANULA: Global Ukraine. Dentsu Aegis Network Ukraine запускає конференцію-практикум

Тема GRANULA 2019 року – Global Ukraine. Масштабування українських компаній на зовнішні ринки. Конференція відбудеться в Києві 14 листопада.

Завдяки розвитку технологій і діджиталізації усіх сфер економіки, в українських компаній з’являється все більше можливостей масштабувати свій бізнес, розширювати межі збуту і запускати продукти, конкурентоспроможні в усьому світі. Динамічні digital комунікації створюють для маркетологів нові можливості для просування товарів і послуг, стирають географічні та ментальні кордони.

14 листопада обговоримо особливості роботи на міжнародних торгових майданчиках, сервіси з оптимізації роботи з клієнтами, побудову роботи і налагодження процесів електронної комерції, успішні кейси і факапи виходу українських продуктів на міжнародні ринки.

Спікери:

  • Дмитро Лисицький, Ден Козлов, Influ2
  • Валерія Толочина, Intertop
  • Ярослав Огоцький, Isobar Ukraine
  • Катерина Качан, Skylum Software
  • Дарина Федько, WeAR Studio
  • Вікторія Абєд, Weblium
  • Юлія Павленко, Укрпошта
  • Артем Сухина, Disqover Agency

Кожен виступ GRANULA – це детальний розбір конкретного проекту, рекламної кампанії або комунікаційного інструментарію від постановки завдання до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів. Це акцент на кейси, цифри, інструменти. Це розбір знань про цифрове суспільство на найдрібніші частинки. GRANULA – це цілий день спілкування з нішевими фахівцями.

Купити квиток на конференцію можна за посиланням (https://2event.com/uk/events/1837037?fbclid=IwAR2jyBEqx5QTQz5XoJaEt9J7ZKfaEVaoWJfBqh2tQG5kCs21nNPQSG-IGLI)/

За всіма новинами стежте на сторінці заходу (https://www.facebook.com/events/550459002391926/).

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

KFC напоминает, кто на тарелках главная птица

Рождество – это, пожалуй, единственное время в году, когда все вспоминают о птице, которая по всем статьям сильно уступает курице.

Сеть Boston Pizza рассылает к праздникам поющие коробки

Представьте себе, что ваш праздничный пирог – это на самом деле пицца, коробка из-под которой распевает рождественскую песню. Неплохо, а?

К Рождеству McDonald’s представляет оленя, который не олень

В этом году звездой рождественского ролика от McDonald’s стал олень Арчи, воплощенный в жизнь воображением маленькой девочки.