Гусь разом з Visa розповідає українцям про безготівкові платежі

Бренд «Гусь» вирішив на власному прикладі показати, як здійснювати безготівкові та онлайн платежі, що робити, коли втратив картку, як полегшити собі життя за допомогою смартфона тощо. Разом з Visa улюбленець Facebook-спільноти допомагає підвищити фінансову грамотність українців та розвіяти міфи, що стосуються безготівкових платежів.

Дотепні малюнки та жвава мова Гуся додають серйозним повідомленням легкості та стають більш зрозумілими широкій аудиторії.

«Гусь – персонаж, який не стоїть осторонь від прогресу у фінансовій сфері. Він почав активно користуватись безготівковими платежами і перевіряти всі міфи на цю тему. Гусь вже оцінив зручність платіжних карток Visa та супутніх сервісів. На власній шкірі, чи точніше на власному пір’ї, переконався, що це безпечно, швидко, надійно та зручно. Тому тепер дозволяє собі тролити забобони. Про свій досвід він розповість у серії плакатів та анімацій. Слідкуйте за його пригодами, буде цікаво. І ставайте прогресивними, як Гусь – не носіть із собою зайві папірці», – каже Олександр Берегуляк, бренд-менеджер «Гуся».

На думку авторів проекту, прості повідомлення на важливі фінансові теми з вуст Гуся будуть сприйматися переконливо й привернуть увагу користувачів банківських карток.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Ноль или единица: что можно и что нельзя делать в digital маркетинге

18 мая на конференции СASES: Digital Marketing мы пропитались технологиями продвижения брендов.

Pornhub выпустил плавки, скрывающие эрекцию

Порносайт Pornhub выпустил ограниченную серию плавок «Bonerless Bathing Suit». Главная их особенность — они помогают мужчинам скрыть внезапно возникшую на пляже эрекцию

Смачний двіж разом з BigBon та Saatchi & Saatchi!

Коли ти молодий і запальний, то прагнеш охопити неосяжне, щоб зловити свій хайп і промчати на його хвилі. Інколи молоді люди так захоплені своїми заняттями, що навіть часу поїсти зовсім не мають. Чи вже мають?