Гусь разом з Visa розповідає українцям про безготівкові платежі

Бренд «Гусь» вирішив на власному прикладі показати, як здійснювати безготівкові та онлайн платежі, що робити, коли втратив картку, як полегшити собі життя за допомогою смартфона тощо. Разом з Visa улюбленець Facebook-спільноти допомагає підвищити фінансову грамотність українців та розвіяти міфи, що стосуються безготівкових платежів.

Дотепні малюнки та жвава мова Гуся додають серйозним повідомленням легкості та стають більш зрозумілими широкій аудиторії.

«Гусь – персонаж, який не стоїть осторонь від прогресу у фінансовій сфері. Він почав активно користуватись безготівковими платежами і перевіряти всі міфи на цю тему. Гусь вже оцінив зручність платіжних карток Visa та супутніх сервісів. На власній шкірі, чи точніше на власному пір’ї, переконався, що це безпечно, швидко, надійно та зручно. Тому тепер дозволяє собі тролити забобони. Про свій досвід він розповість у серії плакатів та анімацій. Слідкуйте за його пригодами, буде цікаво. І ставайте прогресивними, як Гусь – не носіть із собою зайві папірці», – каже Олександр Берегуляк, бренд-менеджер «Гуся».

На думку авторів проекту, прості повідомлення на важливі фінансові теми з вуст Гуся будуть сприйматися переконливо й привернуть увагу користувачів банківських карток.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Eurobest открывает регистрацию и прием работ

Европейский фестиваль креативности Eurobest 20 августа открывает регистрацию и прием работ участников.

Устали от одиночества: украинские замки зарегистрировались в Tinder

В приложении для знакомств Tinder появились профили украинских замков-одиночек. Они, как и люди, тоже ищут новые знакомства. «Я уже более ...

Апгрейд тебе в руки: компания АЛЛО выпустила ролики к школе

“АЛЛО” в новых рекламных роликах от компании креатива TABASCO показала школьникам, как “апгрейднуться” перед новым учебным годом.