Havas Creative Group Ukraine анонсує запуск медіа-агентства Forward Media

Агентство Media Scope, що входить до складу Havas Creative Group Ukraine, стає представником міжнародної мережі Forward Media. Команда запровадить новий підхід до роботи над кампаніями для клієнтів. Основний принцип — медіа-стратегія і креативна стратегія повинні бути органічні одна одній і працювати в єдиній зв’язці.

«Ми раді анонсувати запуск Forward Media на українському ринку. Для нас це наступний логічний крок. До складу нашої групи входить п’ять агентств, у кожного з яких своя експертиза: креатив, брендинг, діджитал, маркетингові послуги, PR-комунікації. Ми поступово формуємо Havas Village, об’єднуючи в собі креатив і медіа. Це дозволить нам реалізовувати завдання будь-яких масштабів «, — Наталя Морозова, CEO Havas Creative Group Ukraine

А завдяки доступу Forward Media до глобальних ресурсів групи Havas, агентство використовує останні світові дослідження і медіа підходи при розробці та плануванні проектів. Також мова йде про технологічні рішення:

  • Fission — програмне рішення, призначене для розподілу маркетингових бюджетів за кількома ринками або бізнес-юнітами. Допомагає правильно інтерпретувати якісні та кількісні характеристики для коректної оцінки ринку за ключовими KPI — Бізнес, Бренд, Комунікація.
  • Connect — власна методологія оцінки впливу touchpoints на відповідних етапах комунікаційного сприйняття бренду;
  • Spectrum — інструмент комунікаційного планування, призначений для розробки і імплементації мультимедіа кампаній;

 

Агентство в Україні очолить Андрій Кроленко, який раніше займав позицію Managing Partner в Media Scope і має 23 роки досвіду роботи в рекламній індустрії.

«Ефективна комунікація — це не тільки про медіа показники. Йдеться про контент, креатив, повідомлення — про те, що в кінцевому результаті вплине на ставлення людей до продукту або змінить їх споживчу поведінку на користь того бренду, з яким ми працюємо. Ми не відмовляємося від класичних підходів, а трансформуємо їх, щоб з’єднати два нерозривні і рівнозначних компоненти комунікації — креатив і медіа «- Андрій Кроленко, Managing Partner Forward Media.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире