Ібонорм і Проектостабіл. Команда DIEVO випустила чарівні digital-таблетки для рекламістів

Digital-агенція повного циклу DIEVO (входить до групи компаній NOSTRA Communications Group) розряджає вибухову атмосферу навколо медичної теми серією доступних «ліків» для фахівців рекламного ринку

Зима – традиційно гарячий період для фармкомпаній: якою б не була ситуація у країні, а люди хворіли, хворіють і хворітимуть. У лютому, коли застуда та грип спроваджують на лікарняний кожного третього, це особливо помітно. Як і рекламу ліків.

Саме наприкінці зими реклама лікарських засобів сягає апогею. Про ліки від кашлю говорять з сіті-лайтів, постерів у метро, з екранів ТВ, ноутбука та смартфону. Що вже казати про діджитальників, які не лише споживають, а й просувають подібний контент! Та й у соціальних мережах взимку тільки і розмов, що про медицину, фармакологію і рекламу медичних препаратів.

А цієї зими український Facebook ще й вибухнув терабайтами дописів на підтримку Уляни Супрун. До обговорення ситуації з відстороненням очільника МОЗ долучилися всі, кому небайдужий розвиток української медицини. Агенція DIEVO як соціально-активна компанія також не лишилося осторонь. На підтримку пані Уляни і щоб підбадьорити колег із digital-простіру, агенція випустила серію доступних «ліків» для всіх, хто віддано хворіє на рекламу.

«Часом доводиться працювати з проектом під тиском обставин. Хто з нас у такі моменти не мріяв про «чарівну пігулку», яка моментально вирішить всі проблеми і допоможе здійснити задумане? – Андрій Чуйко, директор зі стратегії та креативу агенції DIEVO. – Ідея такої пігулки і стала основою для нашої серії «препаратів» для рекламістів».

Digital-таблетки від DIEVO – це набір із 10 тематичних стікерів для Telegram, які допоможуть будь-якому рекламісту завжди бути в тонусі та доброму гуморі і швидко вирішувати проблемні питання. «Ліки» для «дієвої» роботи пройшли ретельні внутрішні дослідження: спершу у процесі штормінгу команда агенції згенерувала близько 20 стікерів, серед яких шляхом голосування обрали 10 найкращих. Саме ці стікери згодом і проілюстровали та підготували для використання у Telegram. Завантажити «діджитал-препарати» для джедаїв реклами «без SMS та реєстрації» можна тут.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

До шорт-листа Epica Awards 2019 потрапило 5 українських агенцій

Міжнародний конкурс у сфері реклами та маркетингу Epica Awards 2019 оголосив список номінантів. До шорт-листа потрапило п’ять українських агенцій та сім їхніх ...

Верховна Рада дозволила порівнювати в рекламі свій товар із продукцією конкурентів

Верховна Рада підтримала в другому читанні законопроект № 0953 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гармонізації законодавства в сфері порівняльної реклами з правом Європейського Союзу, яким дозволяється в рекламній продукції відкрито порівнювати свій товар із продукцією конкурента.

Скутер, работающий на злости, к 10-летнему юбилею Angry Birds

Кампания открывается скутером The Rage Rider, который едет лишь тогда, когда его ездок кричит.