IKEA выпустила рекламные щиты с «исчезнувшими» товарами в знак отказа от бумажного каталога

Производитель мебели и предметов декора IKEA откажется от выпуска своего бумажного каталога в Дании. Об этом пишет портал AdWeek.

Бумажный каталог издается в Дании более 50 лет, его аудитория — около 2 млн человек. Однако с этого года подразделение IKEA в этой стане решило перейти на электронную версию издания. На такой шаг компания пошла с целью снизить негативное влияние на окружающую среду.

И чтобы рассказать датчанам об этом нововведении, была запущена специальная кампания. На автобусных остановках датских городов появились рекламные щиты с «исчезнувшими» товарами IKEA (от которых оставили только силуэт, а основу сделали прозрачной). А искать их предлагалось на сайте компании, в разделе «Электронный каталог».

Источник

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.