ІКЗР підтверджує: дослідження зовнішньої реклами України точні й актуальні

Техком Індустріального комітету зовнішньої реклами прийняв результати аудиту вимірювання пасажиропотоків.

За завданням Індустріального комітету зовнішньої реклами України (ІКЗР) проведено планові виміри пасажиропотоків у 4 містах України на 2084 точках трафіку. Технічний комітет ІКЗР здійснив незалежний аудит вимірювання, щоби гарантувати ринку точність даних: виконано контрольні виміри з відеофіксацією та співставленням результатів з даними підрядника.

Контрольному переліку з боку ІКЗР підлягають 5 % довільно обраних точок від загальної кількості вимірюваних трафіків. Учасники ІКЗР, компанії Octagon Outdoor, PRIME Group, BigBoard Ukraine, РТМ-Україна, Perekhid Outdoor та razom communications, самостійно виміряли пасажиропотоки на 100 точках у Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові. Контроль з боку ІКЗР показав високу якість вимірювання. Таким чином, ІКЗР підтверджує, що дослідження зовнішньої реклами України точні, актуальні й перебувають у рамках припустимої похибки.

Вимірювання на вулицях міст проводилися дослідником з березня по червень 2019 р., далі протягом 3 місяців провадиться оброблення отриманих даних, уточнення та довимірювання трафіку на деяких ділянках. Після чого дослідницька компанія «Doors Consulting» вносить дані у базу та застосовує для оцінки рекламних поверхонь. У софтах дослідника вже з’явилися оновлені показники по Харкову, у наступній інспекції будуть відображені показники Львова; Одеса та Дніпро заплановані до оновлення з жовтня 2019 р.

Вадим Гусаченко, керівник Технічного комітету ІКЗР: «Перерахування пасажиропотоків у містах України — відповідальна робота, яку ІКЗР контролює з усією ретельністю. Важливо, щоби медіапоказники, використовувані операторами та клієнтами для планування кампаній, ґрунтувалися на точних й оновлюваних даних про пересування людей містом. Таким чином, ІКЗР гарантує якість та високий рівень індустріальних досліджень зовнішньої реклами, що підвищує довіру клієнтів до Outdoor-медіа».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

5 інсайтів з Healthcare Creative Forum 2019

14 листопада у Public Space «Klitschko» відбувся шостий Healthcare Creative Forum, який зібрав провідних гравців українського фармацевтичного ринку. У гостей ...

Managing Partner в Forward Media Андрій Кроленко

Managing Partner в Forward Media Андрій Кроленко: Привезти рок-групу на концерт — це теж медіа

У вересні цього року Havas Creative Group Ukraine анонсувала запуск агентства Forward Media на українському ринку. Очолить агентство Андрій Кроленко, який раніше займав ...

Не бояться Google BERT

Многие владельцы веб-сайтов были неприятно шокированы новостями о запланированном Google самом большом апдейте своего алгоритма поиска за последние пять лет.