ISD Group відкриває музей в голові свого креативного директора

11 травня о 22:00 у рамках відкриття Палацу Культури «Куренівка» свої двері відчинить інтерактивний музей «15 РОКІВ #ВГОЛОВІУВІТІ».

Семиметрова «голова Віті» має всередині 125 квадратних метрів площі, що поділені на 5 інтерактивних просторів. Проходячи крізь ці «кімнати підсвідомості» відвідувачі на своєму досвіді відчують, як думки подорожують креативною свідомістю, а також дізнаються, що відбувається з ідеями в голові креативної людини. Кожна з кімнат покликана задіяти всі відчуття відвідувача за допомогою звуків, текстур, відео та новітніх технологій.

«Коли прийшов час святкувати наш День народження, ми не захотіли влаштовувати звані вечері та вечірки. Ми вирішили відсвяткувати п’ятнадцятиріччя роблячи те, що ми вміємо – створюючи дивні технологічні проекти світового рівня»,  – розповідає Віктор Шкурба, буквально голова музею та діджитал креативної агенції ISD Group.

 Поки невідомо, у якому режимі працюватиме музей опісля відкриття, але розробники вже ведуть переговори із організаторами Precompression, аби передати його українській спільноті Burning Man для вільного користування.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

5G спасает жизнь. Новая реклама Vodafone

Новозеландское подразделение оператора Vodafone выпустило новую рекламу — о преимуществах нового стандарта связи 5G.

От руки: как идеи находят путь к аудитории через подпись

В сентябре британская организация “Международная амнистия” (Amnesty International) выпустила серию принтов в поддержку кампании за права человека в Индонезии. Главный призыв — поставить подпись в защиту свобод от гендерных преследований, за свободу самовыражения и прекращение практики детских браков

Ikea призывает передавать дальше старую мебель

Компания Ikea решила реабилитировать старую мебель в глазах публики.