ISD Group вручили «золото» на берлінському фестивалі Ciclope

8 листопада агенція ISD Group отримала «золото» на фестивалі реклами та відео Ciclope Festival в Берліні. Журі відзначило їхній проект AI VERSUS, який демонструє, як подача новин впливає на світогляд аудиторії.

Проект переміг у категорії Interactive Section / Use of Emerging Technology. Його сенс полягав у тому, що дві нейромережі годували новинами державних російських телеканалів та каналу «Дождь».

ISD Group гтувала цей проект разом з російською агенцією Voskhod та розробниками App Solutions протягом півроку. Всього над ним працювало 20 людей протягом 6 місяців.

Нагадаємо, цього року AI VERSUS отримав Бронзового Лева на Міжнародному фестивалі креативності Cannes Lions у категорії Creative Data / Data Storytelling.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Переможців Effie Awards Ukraine 2019 обрано!

Effie Awards Ukraine 2019 оголосила імена найефективніших кампаній у сфері маркетингових комунікацій України на щорічній Церемонії нагородження переможців Effie Gala.

Єдність починається з культури: в Україні створено платформу культурно-креативної колаборації

В Україні стартувала програма креативної колаборації «Культура зближує. Культура об’єднує. Культура збагачує», розроблена Українським культурним фондом спільно з офіційним Представництвом ...

Serviceplan Health Украина – новая эра в маркетинге фармы и здравоохранения

Serviceplan Group в Украине расширяет экспертизу в области здравоохранения и совместно с компанией Медикал Дата Менеджмент (МДМ) запускает новый бренд – Serviceplan Health Украина.