Японский рецепт на Cannes Lions: Любовь, Мечты и Счастье

Почему японцы являются законодателями моды на рынках Азии и всего мира? Как японское культурное влияние открывает новые возможности для глобальных брендов? Несколько секретов от идеологов японского трендсеттинга, которыми они поделились в ходе выступления на Международном фестивале кеативности Cannes Lions.

О том, как работает формула LDH (Love + Dream + Happiness), ведущая сила японского креативного феномена, рассказывает главный креативный директор HIRO и международная группа экспертов.  Об истории японской группы управления мастерами креатива и ее эволюции в один из крупнейших в мире развлекательных центров. О том, как формула LDH объединила  вживую более миллиона человек, поставив их в десятку лучших шоу в мире и о том как ведущие потребительские бренды с формулой LDH, могут завоевать огромные рынки.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.