Кадрові зміни в DAN Ukraine: Світлана Степанюк стає керівником Posterscope, а Дарина Момот – медіадиректором Vizeum

З 1 вересня в компанії Posterscope Ukraine новий СЕО – Світлана Степанюк, досвідчений управлінець з більш ніж 15-річною практикою в медіа. Світлана 11 років займається зовнішньою рекламою, стояла біля витоків створення агентства Posterscope Ukraine.

Перед новим керівником стоять амбітні завдання і виклики: посилення лідерських позицій в баїнгу, просування цифрових інструментів і розвиток інновацій в галузі, а також трансформація і автоматизація внутрішніх бізнес-процесів в компанії.

«Агентство Posterscope, в якому раніше я пропрацювала 9 років, є для мене рідним, і я дуже хочу, щоб компанія розвивалася, змінювалася і процвітала. Зовнішня реклама займає і буде займати важливе місце в медійному спліті ефективних рекламних кампаній. Діджитальні трансформації, які ми вже спостерігаємо в Україні і світові тренди в галузі свідчать про те, що у зовнішньої реклами дуже великий потенціал у розвитку нових напрямків й інновацій. Завдання, яке стоїть перед агентством – стати лідером таких змін в Україні – драйвити, надихати і шукати нетривіальні шляхи в її вирішенні», – коментує Світлана Степанюк, СЕО Posterscope Ukraine.

Позицію медіадиректора в компанії Vizeum Ukraine займе Дарина Момот, яка раніше очолювала ТБ-баїнг в Amplifi Ukraine (входить в комунікаційну групу Dentsu Aegis Network Ukraine). На новій посаді Дарина розширить зону відповідальності і сконцентрується на розвитку експертизи як в ТБ, так і нон-ТБ.

Дарина Момот в рекламній галузі з 2008 року. Завдяки багаторічній роботі в підрозділі Amplifi Ukraine, сервісі, який впроваджує трансформаційні підходи в процес медіаінвестицій клієнтів, Дарина прекрасно орієнтується в українському медіаринку і вміє знаходити найбільш ефективні рішення медіазадач клієнтів. Також вона близько знайома з корпоративною культурою Vizeum України, де свого часу збудувала блискучу кар’єру і займала позицію баїнг-директора.

«Я дуже рада повернутися в яскраву команду Vizeum Ukraine. Зміни у світі та індустрії зараз відбуваються дуже швидко і вимагають від нас постійного розвитку та застосування нових знань і підходів навіть у рішення уже знайомих нам завдань, тому ми з командою використаємо наш багатосторонній досвід і сконцентруємося на розвитку експертизи та пошуку нових найбільш ефективних рішень для клієнтів», – коментує Дарина Момот, медіадиректор Vizeum Ukraine.

Андрій Нікитич, який очолював Posterscope Ukraine з дня заснування, залишає комунікаційну групу Dentsu Aegis Network Ukraine.

«Posterscope Ukraine зараз знаходиться у відмінній формі: з року в рік зростають обороти, з’являються нові клієнти, народжуються нові ініціативи. Я щиро вдячний за все те, що Андрій Нікитич зробив для створення та успішної роботи лідера на ринку зовнішньої реклами: 12 років тому було створено агентство Master AD, сформована приголомшлива команда, а потім пройшла успішна трансформація локальної компанії в мережевий Posterscope Ukraine. На поточному етапі розвитку між менеджментом групи і Андрієм сформувалися розбіжності в поглядах на тактичну і довгострокову стратегії розвитку бізнесу. Саме тому Андрій залишає нашу комунікаційну групу. Я впевнений, що Світлана Степанюк в новій для себе ролі поведе Posterscope Ukraine до нових звершень і перемог в сучасній постійно мінливій рекламної індустрії», –  коментує Олександр Гороховський, CEO, Dentsu Aegis Network Ukraine.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.