Как Johnnie Walker склеивает мир

Новая реклама виски Johnnie Walker созданная Diageo совместно с нидерландским агентством 72andSunny Amsterdam, показывает как стаканчик виски может объединить самый разных людей.

«Виски — это социальный клей, который урепляет отношения между людьми, делает их теснее и долговременнее», — говорят создатли рекламы. И иллюстрируют это положение путешествием ведущего (Может, это и есть Джонни Бродяга?) по миру — от живописных гор Шотландии, где виски и родился и далее — по многим уголкам Земного шара.

Лицам моложе 18 лет смотреть запрещается!

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.