Как мэр Лондона спал с бомжами

 Известный издатель Евгений Лебедев  и мер Лондона  Борис Джонсон расположились на тротуаре Грешем стрит, что в пяти минутах ходьбы от собора Святого Павла. К ним присоединилась редактор Evening Standard Сара Сэндз.

 Цель акции —  привлечение внимания к проблеме бывших военнослужащих, которые не имеют жилья. Как заявил Джонсон, Люди, служившие своей стране в самых сложных ситуациях, достойны помощи, заявил Джонсон.

 С помощью кампании Homeless Veterans медиагруппа Лебедева планирует собрать средства для помощи ветеранам войн. Партнерами выступают общественные организации ABF The Soldiers’ Charity и Veterans Aid.

 

 

 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.