Как выглядит легкость Pepsi

Как показать легкость Pepsi в печатной рекламе? Эту задачу блестяще решило колумбийское агентство Sancho BBDO.

Все просто, ведь логотип Pepsi имеет достаточно кривых, чтобы натолкнуть посреди жаркого лета на мысль о том, как идеально Pepsi  подходит для освежения на воде или во время занятий на свежем воздухе.

В руках дизайнеров Sancho BBDO красные, белые и синие завитки — основные цвета бренда Pepsi представляют собой движение и активность, поэтому они превратили культовый дизайн в свободные занятия, такие как парашютный спорт, виндсерфинг, катание на лыжах, каякинг и дайвинг.

Получилось очень свежо и освежающе…

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.