Каннського Лева вручили на Форумі Креативних Індустрій

7-8 вересня 2018 року в НСК «Олімпійський» відбувся Форум Креативних Індустрій. Два дні відкриттів, обміну думок, сенсаційних заяв та неочікуваних тез експертів розпочали дні Креативності в Україні.

Головною подією першого дня Форуму стало урочисте вручення другого за всю історію українського креативу Бронзового Лева. Офіційний представник Cannes Lions в Україні Ірина Кузнєцова вручила нагороду співвласнику та креативному директору агентства «Banda» Павлу Вржещу та співзасновнику агенції «Republique» Денису Гераську. Бронзового Лева в категорії Design вони отримали за брендинг Євробачення 2017 року.

  • Другий рік поспіль українські представники отримують Каннського Лева. Це є свідченням того, що креативні індустрії в Україні розвиваються та мають чимало перспектив! Ми як Представництво Cannes Lions в Україні лише мотивовані цим, і спрямовуємо всю нашу діяльність на розвиток креативності в Україні, підтримку молодих та талановитих новаторів, а також реалізацію цікавих проектів. Наш щорічний та найбільший проект – Форум Креативних Індустрій. Віримо, що все це допоможе підвищити якість робіт учасників та збільшити кількість  перемог на Фестивалі Cannes Lions у майбутньому, – зазначила Ірина Кузнєцова, керівник Офіційного представництва Cannes Lions в Україні.

Володар першого Каннського Лева, керівник Українського кризового медіацентру Геннадій Курочка зробив сенсаційну заяву та вручив Офіційному представництву Cannes Lions в Україні сертифікат на 50 000 доларів. Сертифікат отримає те агентство, яке завоює наступного року Гран-Прі або Золотого Лева в Каннах. Адже відомо, що гарний стимул у значній мірі підвищує рівень креативної енергії.

  • Щороку Україна підвищує свої позиції в рейтингу «Глобальний індекс інновацій». Нашими потужними сторонами є продукування нових знань, креативність в онлайн-просторі, володіння нематеріальними активами. Міжнародне визнання засвідчує великий творчий потенціал українців, тому мета держави – підтримати ініціативність своїх громадян і забезпечити сприятливі умови для розвитку креативних індустрій, – сказав міністр культури України Євген Нищук під час панельної дискусії «Переосмислення ролі культури у розвитку держави».

Як зазначив Євген Нищук, проведення такого Форуму слугує сигналом того, що Україна потребує нового бачення культури, не обтяженого нав’язаним історичним спадком. І ця нова модель культури має поєднувати автентичні національні риси творчості зі світовими та загальноєвропейськими цінностями.

Під час заходу виступили понад 100 спікерів, які представили 100 сценаріїв розвитку креативних індустрій: застосування технології blockchain в українських реаліях, культурна діджиталізація,  публічна дипломатія, інноваційний контент, модернізація ролі культури, інтелектуальне право, соціальне підприємництво. Ці та ще більше актуальних тем зібрали майже 1000 слухачів протягом двох днів Форуму!

Особливу увагу викликав виступ Майкла Щура, під час якого журналіст спробував простою і зрозумілою мовою пояснити, що ж означає Ефект Медичі і наскільки він можливий в Україні. На його думку, Ефектом Медичі можуть займатись ті фахівці, які вже повністю дослідили свою професійну сферу та готові ділитися своїми знаннями зі спеціалістами з інших галузей. Однак проблема в тому, що наші громадяни бояться довіряти іншим та бути відкритими.

Окрім прослуховування надихаючих та інформативних виступів експертів, відвідувачі Форуму спілкувалися із грантодавцями, ознайомилися із діяльністю креативних шкіл та курсів, переглянули найцікавіші ролики фестивалю  Cannes Lions за останні 5 років, а понад  40 осіб пройшли кастинг телеведучих та акторів від ТРК “Україна”. Заключним акордом двох днів Форуму стали нетворкінгові вечірки для обміну ідеями та планування спільних проектів представників різних креативних галузей.

ІІІ Форум видався найуспішнішим, і офіційне представництво Cannes Lions в Україні мотивоване продовжувати свою діяльність у подальших проектах Днів Креативності. На вас чекають: прем’єра та тиждень показів шедеврів Cannes Lions, “Битва агентств”, Конкурс молодих креаторів та багато спільних заходів із нашими партнерами.

Дізнатися про заходи у рамках Днів Креативності можна за посиланням http://creativitydays.in.ua/

Для того, щоб отримати можливість переглянути всі виступи спікерів ІІІ Форуму Креативних Індустрій – напишіть організаторам на електронну адресу: [email protected].

Детальніша інформація: [email protected] або +38 098 927 20 91 (Карина).

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Uber призывает превращать парковки в парки

Экология и новый подход к городскому планированию вдохновили Uber на запуск новой кампании, цель которой показать людям, к чему приводит засилье личных машин.

#ProjectUnfriend учит детей (а также их родителей) безопасности в соцсетях

Агентство Saatchi & Saatchi создало довольно мрачный ролик, который напоминает детям и подросткам, что соцсети – не самая безопасная среда.

Арт-проект «Перевернуть стереотипы» показывает Сирию в новом свете

Художественная студия ALya задалась целью создать что-то, что можно будет противопоставить той мрачной репутации, которая укрепилась за Сирией в глазах мировой общественности.