Катя Осадча і Юрій Горбунов представляють два нових смаки «Садочок»

Відомі телеведучі Катя Осадча і Юрій Горбунов підтримують всеукраїнське голосування «Смак на мільйон», яке розпочинається з виходом на ринок двох нових смаків «Садочок» від компанії PepsiCo.

До продажу надійшли два смаки – «Яблуко – м’ята» та «Яблуко – чорноплідна горобина – чорниця». У межах акції «Смак на мільйон» кожна телезірка стане амбасадором свого нового смаку і допоможе споживачам визначити фаворита: Юрій Горбунов представлятиме «Яблуко – м’ята», Катя Осадча — «Яблуко – чорноплідна горобина – чорниця».

Промокоди під кришечками дають змогу всім охочим проголосувати за улюблений смак та виграти в акції з призовим фондом у мільйон гривень.

Упродовж всієї акції серед учасників голосування «Смак на мільйон» буде розіграно 34 тисячі поповнень рахунку мобільного телефону на 10 грн. Щодня розігруватиметься 10 подарункових сертифікатів Rozetka на 500 грн. А щотижня кожен, хто бере участь у голосуванні, матиме шанс виграти 10 тисяч гривень.

У фіналі акції «Смак на мільйон» від ТМ «Садочок» 100 тисяч грн. отримає один з учасників фан-клубу смаку, який переможе в уподобаннях споживачів, і ще 50 тисяч отримає один з учасників, який віддав свій голос за другий улюблений смак.

Промокоди можна реєструвати на офіційному сайті або відправити SMS з ними на короткий номер 3200.

Подробиці проведення акції на офіційному сайті бренда http://promo.sadochok.ua.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

E-commerce и премиум диджитал-медиа драйвят уровень рекламных инвестиций в бьюти-сегменте

Согласно Прогнозу Beauty Advertising Expenditure Zenith в 2021 инвестиции в рекламу в бьюти-сегменте выростут на 4,7% по сравнению с -1,2% в 2018 и 2,7% в 2019,

Рождественская сказка о драконе в рекламе John Lewis

Огнедышащий дракон, который жжет и пепелит, был темой 2019 года. И сеть супермаркетов John Lewis напоследок тоже решила приобщиться к ней.

Бедные сиротки: с чего начался Санта-Клаус

Чтобы отметить свое 150-летие, сеть супермаркетов Sainsbury's обратилась к давно минувшим временам и викторианскому Лондону.