Катя Осадча і Юрій Горбунов представляють два нових смаки «Садочок»

Відомі телеведучі Катя Осадча і Юрій Горбунов підтримують всеукраїнське голосування «Смак на мільйон», яке розпочинається з виходом на ринок двох нових смаків «Садочок» від компанії PepsiCo.

До продажу надійшли два смаки – «Яблуко – м’ята» та «Яблуко – чорноплідна горобина – чорниця». У межах акції «Смак на мільйон» кожна телезірка стане амбасадором свого нового смаку і допоможе споживачам визначити фаворита: Юрій Горбунов представлятиме «Яблуко – м’ята», Катя Осадча — «Яблуко – чорноплідна горобина – чорниця».

Промокоди під кришечками дають змогу всім охочим проголосувати за улюблений смак та виграти в акції з призовим фондом у мільйон гривень.

Упродовж всієї акції серед учасників голосування «Смак на мільйон» буде розіграно 34 тисячі поповнень рахунку мобільного телефону на 10 грн. Щодня розігруватиметься 10 подарункових сертифікатів Rozetka на 500 грн. А щотижня кожен, хто бере участь у голосуванні, матиме шанс виграти 10 тисяч гривень.

У фіналі акції «Смак на мільйон» від ТМ «Садочок» 100 тисяч грн. отримає один з учасників фан-клубу смаку, який переможе в уподобаннях споживачів, і ще 50 тисяч отримає один з учасників, який віддав свій голос за другий улюблений смак.

Промокоди можна реєструвати на офіційному сайті або відправити SMS з ними на короткий номер 3200.

Подробиці проведення акції на офіційному сайті бренда http://promo.sadochok.ua.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Cannes Lions огласили количество заявок на участие в конкурсе в 2019 году

В этом году Международный фестиваль креативности Cannes Lions соберет в общей сложности 30 953 участников из 89 стран. Дабы убедиться, ...

Innomarketing Day: сучасні технології у маркетингових сервісах

25 червня у ЦеХаб відбудеться зустріч Startups&Innovations, на якій будуть презентовані сучасні технології для маркетингових сервісів.

Пульс города, который никогда не останавливается: NON STOP Energy запускает документальное кино в формате Instagram

Под эгидой бренда энергетических напитков NON STOP и при творческом участии #ODDEE Agency стартовал новый уникальный проект – документальное кино в формате Instagram.