КМФР 2018 оголошує шорт-листи

Напередодні 19-ого Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, оргкомітет оголошує шорт-листи. 

Подані до конкурсної програми роботи були оцінені 85 членами журі з 27 країн світу. Серед них вже визнані на міжнародній арені креатори, які мають солідний досвід суддівства на найбільш престижних конкурсах світу, а також люди, до думки яких прислухаються та кейсами яких надихаються.

Із повним списком шорт-листів можна ознайомитись за посиланням.

Бажаємо всім учасникам найбільш гідних нагород!

Переможці фестивалю, а також найбільш креативні агентства сезону України 2017/2018 будуть названі саме на Церемонії нагородження, що відбудеться 1 червня у Києві, ВДНГ, за адресою проспект Академіка Глушкова, 1, павільйон №3.

Не пропустіть шанс дізнатися імена щасливців першими!

Акредитуватись на фестиваль можна в день фестивалю, оскільки онлайн-реєстрація вже закрита. Стійка реєстрації буде розташована на вході до 3 павільйону, ВДНГ.

Якщо  у вас виникнуть запитання, звертайтеся в оргкомітет фестивалю: [email protected] (Ольга Підгорська).

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Eurobest открыл прием заявок

Европейский фестиваль креативности Eurobest сегодня, 20 августа открыл прием заявок

Instagram дозволив брендам завантажувати маски. Як відреагував REVOТМ

Віднині користувачі Instagram мають можливість не лише підтримати свій улюблений продукт, але навіть у нього перевтілитися. 14 серпня соціальна мережа відкрила українським компаніям доступ до створення власних брендових масок доповненої реальності

У Києві презентують виставку про перехідні стани людини

22 серпня в галереї «Лавра» відкриється виставка «Blue Monday» художників Романа Михайлова, APL315 і Бориса Кашапова. Початок відкриття — о ...