Компанія WOG перемогла в двох номінаціях бізнес-премії «Private Label-2019»

Компанія WOG отримала перемогу в двох номінаціях Національної премії «Private Label-2019». Нагородження переможців відбулося 29 серпня в рамках ХI Всеукраїнської практичної конференції «Private Label-2019: Формула синергії рітейлера і постачальника». Ініціатором і організатором події виступає B2B Медіа-Група TradeMasterGroup.

Номінації, у яких отримав нагороди WOG, – «Впізнаваність торгової марки» та «Кращий проект Private Label року».

«Отримання першості відразу в двох номінаціях найпрестижнішої бізнес-премії країни – це надважлива подія, це справжнє визнання успішної реалізації даного напрямку діяльності компанії як споживачами, так і ринком в цілому. Ми і надалі працюватимемо над розвитком та удосконаленням продуктів наших ТМ. Адже така висока оцінка дає енергію та ентузіазм працювати ще більше та ще краще. Тому, звісно, що і в майбутньому будемо радувати клієнтів якісними та оригінальними продуктами з нашим бренд-лейбл і сподіваємося утримувати лідерство в даному напрямку й надалі», — говорить директор дирекції громадського харчування WOG Пятаков Максим.

«Найкавовіша кава», завдяки якій WOG переміг в номінації «Впізнаваність торгової марки», є однойменним інгредієнтом кавового проекту «Найкавовіша кава», який успішно існує з 2014 року. «Найкавовіша кава» – це унікальний бленд з відібраних кавових зерен, які ідеально підходять для приготування еспресо та напоїв на основі еспресо.

Головну перемогу «Private Label-2019» – першість в номінації «Кращий проект Private Label року» — компанія отримала за проект DRIP COFFEE, який є візитною карточкою WOG CAFE у потягах «Інтерсіті+». Методика приготування дріп-кави полягає в проливі гарячої води через шар кави, що знаходиться в індивідуальному фільтрі.

«Private Label» — це Міжнародна щорічна практична зустріч (з 9.09.2009), яка дозволяє відділам ВТМ роздрібних мереж і компаній-постачальників почати і/або продовжити співпрацю, визначити стратегії і тактики ефективного розвитку бізнесу. Ініціатором і організатором Події виступає B2B Медіа-Група Trade Master Group. Національна премія PrivateLabel-2019 – це бізнес-нагорода, що відзначає досягнення виробників і мереж в області розвитку ВТМ і взаємодії з рітейлерами і постачальниками в номінаціях:

  • кращий проект Private Label,
  • внесок в розвиток товарної категорії,
  • динаміка розвитку ВТМ,
  • впізнаваність торгової марки,
  • інновація року,
  • найефективніша ВТМ,
  • кращі умови співпраці.

 

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире