Конференція UA Digitals 2019: 9 цитат з блокноту

Reklamaster.com зібрав 9 цитат від різних спікерів конференції цифрового маркетингу UA Digitals 2019, яка відбулась у столичному Mercure Congress Centre 21-22 березня. Пропонуємо дізнатись цікаві думки про фейки, технології та контент.

Постійний представник України при Раді Європи, автор книги «Війна за реальність: як перемагати у світі фейків, правд і спільнот» Дмитро Кулеба:

 • Валити треба не фейки, а їхні джерела.
 • Головна проблема на сьогодні не фейки, а множинність правд. Нещодавно американське видання The Verge опублікувало матеріал про особливості роботи модераторів Facebook. Останні, переглядаючи специфічний контент, згодом самі починали вірити у теорії змови. Наприклад, в те, що земля пласка, чи в те, що Голокосту насправді не було.
 • Люди вірять не правді, а «своїм».
 • Просуваючи продукт, не варто забувати про людину. Втратимо людину – втратимо професію.

Співвласник мережі кінотеатрів «Планета кіно» Дмитро Деркач:

 • Автоматизація – це не про гроші. Вона допомагає ставити на рейки те, що ви раніше робили нашвидкуруч. Автоматизація процесів не означає, що ви можете попрощатись з певною кількістю працівників. Навпаки. От у нас є тепер людина, яка створює промокоди.

Керуюча партнерка Nebo ideas agency Ольга Нестеренко:

 • Коли клієнти просять наше агентство застосувати в їхній кампанії всі можливі канали комунікації, я дуже дивуюсь. Адже більш ефективною є омніканальність (об’єднання певних каналів продажів в єдину систему, щоб клієнт міг автоматично переключатися з одного виду купівлі та спілкування на інший).
 • Digital-каналами неможливо закрити всі потреби.

Офіційний представник Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні Костянтин Кузнєцов:

 • Завдання новітніх технологій — вирішити проблеми, полегшити людям життя та позитивно вплинути на суспільство. Свідченням тому є яскраві кейси в нашому архіві. Що відрізняє нас від решти світу – це поступовість у впровадженні тих чи інших рішень, і цей процес називається цифрова трансформація.
  То коли ж передові технології «дійдуть» до нас? І найголовніше – чи приживуться? Відповідь на це питання, вочевидь, для кожного різна і залежить від того, на якому етапі цифрового розвитку знаходиться твоя компанія, твоя аудиторія і твій ринок – незалежно від амбіцій виконавця.

Співвласник видання MC Today Тимур Ворона:

 • При створенні контенту найважливіше – це інтереси читачів. І якщо нам, журналістам, простіше, бо читач приносить нам те, заради чого медіа власне і існує, то компаніям складніше. Їм треба водночас виконати і власні завдання, і створити хороший контент для аудиторії. У 95% випадків в компаніях про цей принцип забувають. Адже у маркетинг-директора є 10 калік, які йому скажуть: «Ти забув у Люби взяти коментар. А вона ж незамінна людина в компанії». І він візьме у Люби коментар, хоча їй абсолютно нічого сказати по темі.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Гооооооон.зо ролики Grape для Gonzo

Бренд снеков Gonzo изменил упаковку и то же самое решил проделать и с коммуникацией.

Открой свой кошелек — и мы поймем, откуда ты. Агентство Neomam показало содержимое кошельков со всего мира

Британское креативное агентство Neomam по заказу финансового блога SavingSpot провело необычное исследование внутреннего содержания кошельков во всем мире.

Пакет нужен? Ирландский дискаунтер порадовал покупателей самыми большими пакетами в мире

Ирландский дискаунтер Primark отпраздновал открытие флагманского магазина «масштабно» во всех смыслах этого слова.