Конференція UA Digitals 2019: 9 цитат з блокноту

Reklamaster.com зібрав 9 цитат від різних спікерів конференції цифрового маркетингу UA Digitals 2019, яка відбулась у столичному Mercure Congress Centre 21-22 березня. Пропонуємо дізнатись цікаві думки про фейки, технології та контент.

Постійний представник України при Раді Європи, автор книги «Війна за реальність: як перемагати у світі фейків, правд і спільнот» Дмитро Кулеба:

 • Валити треба не фейки, а їхні джерела.
 • Головна проблема на сьогодні не фейки, а множинність правд. Нещодавно американське видання The Verge опублікувало матеріал про особливості роботи модераторів Facebook. Останні, переглядаючи специфічний контент, згодом самі починали вірити у теорії змови. Наприклад, в те, що земля пласка, чи в те, що Голокосту насправді не було.
 • Люди вірять не правді, а «своїм».
 • Просуваючи продукт, не варто забувати про людину. Втратимо людину – втратимо професію.

Співвласник мережі кінотеатрів «Планета кіно» Дмитро Деркач:

 • Автоматизація – це не про гроші. Вона допомагає ставити на рейки те, що ви раніше робили нашвидкуруч. Автоматизація процесів не означає, що ви можете попрощатись з певною кількістю працівників. Навпаки. От у нас є тепер людина, яка створює промокоди.

Керуюча партнерка Nebo ideas agency Ольга Нестеренко:

 • Коли клієнти просять наше агентство застосувати в їхній кампанії всі можливі канали комунікації, я дуже дивуюсь. Адже більш ефективною є омніканальність (об’єднання певних каналів продажів в єдину систему, щоб клієнт міг автоматично переключатися з одного виду купівлі та спілкування на інший).
 • Digital-каналами неможливо закрити всі потреби.

Офіційний представник Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні Костянтин Кузнєцов:

 • Завдання новітніх технологій — вирішити проблеми, полегшити людям життя та позитивно вплинути на суспільство. Свідченням тому є яскраві кейси в нашому архіві. Що відрізняє нас від решти світу – це поступовість у впровадженні тих чи інших рішень, і цей процес називається цифрова трансформація.
  То коли ж передові технології «дійдуть» до нас? І найголовніше – чи приживуться? Відповідь на це питання, вочевидь, для кожного різна і залежить від того, на якому етапі цифрового розвитку знаходиться твоя компанія, твоя аудиторія і твій ринок – незалежно від амбіцій виконавця.

Співвласник видання MC Today Тимур Ворона:

 • При створенні контенту найважливіше – це інтереси читачів. І якщо нам, журналістам, простіше, бо читач приносить нам те, заради чого медіа власне і існує, то компаніям складніше. Їм треба водночас виконати і власні завдання, і створити хороший контент для аудиторії. У 95% випадків в компаніях про цей принцип забувають. Адже у маркетинг-директора є 10 калік, які йому скажуть: «Ти забув у Люби взяти коментар. А вона ж незамінна людина в компанії». І він візьме у Люби коментар, хоча їй абсолютно нічого сказати по темі.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Обелить репутацию компьютерных игр: кампания компьютерной техники HP OMEN

Бренд компьютерной техники HP OMEN запустил кампанию в поддержку игроков, доказывая, что компьютерные игры – занятие далеко не бесполезное для мозгов.

Miller Lite (временно) покидает соцсети

В эпоху до Интернета главной социальной сетью были посиделки в баре с друзьями. К этим истокам и призывает вернуться пивной бренд Miller Lite, на время прекращая всю свою активность в соцсетях.

Реклама вслепую. Кампания о важности обратной связи между агентством и клиентом

TBWA Helsinki запустило кампанию, в которой показало важность обратной связи между агентствами и клиентами. Компания сравнила создание рекламы без отзывов с рисованием вслепую.