Кращі чоловічі видання і портали України. Огляд Deadline

Навіть з приходом всепоглинаючих соціальних мереж чоловічі журнали не втратили популярності. Стиль, відпочинок, кар’єра, секс, здоров’я, останні новинки техніки та дорогі автомобілі. Deadline.com.ua зібрав ТОП 5 найпопулярніших друкованих та ТОП 6 онлайн чоловічих журналів України.

Penthouse —   еротичний розважальний журнал для чоловіків, один з найбільш відомих у світі брендів. Заснований у Великобританії. Визнаний критиками більш «жорстким» ніж Playboy. У журналі цитували Кінга, дискутували про космос, публікували роботи скандальних художників. А разом із тим створювали сексуальну революцію. Засновник журналу Боб Гуччіоні досліджував жінку з усіх можливих ракурсів, які й не снились Хью Хефнеру. Американці відносять журнал “Penthouse» до розряду softporno. Проте навіть зараз, коли лонгріди відходять у минуле, у цьому журналі є що почитати. Зараз він існує вже у он-лайн форматі.

GQ –  журнал для іронічних естетів. Американську франшизу журналу визначають як “видання про чоловічу моду”, проте його автори не обмежуються модною тематикою. На його сторінках з”являються часто маловідомі красуні, зі всього світу, інструкції зі стилю, поради сучасним джентельменам. Окрім цього інтерв”ю , рецензії, підбірки фільмів, серіалів, поради щодо інтимного життя та алкоголю. Бонус до всього наповнення видання – харизматичне наповнення матеріалів і хороші тексти.

XXL  —  видання, яке не відходить від канону якісної еротики. Кожна обкладинка добре підібрана фотографами та стилістами, а в рубриках – сотні пікантних фотосесій з інтригуючими героїнями. Унікальнисть журналу в тому, що він влаштовує конкурси серед непрофесійних моделей. Окрім цього  журнал використовує у штаті тільки професіоналів, у своїй сфері, а тому це дозволяє отримувати якісний продукт.  І не важливо що це – фото , тематичні статті, корисні поради на тему здоров»я чи сексу.

Esquire – щомісячний журнал заснований у 1933 році у США. Основні теми – мистецтво, мода, культура, стиль, бізнес і політика,  технології та автомобілі, їжа та здоров»я, персонажі та інтерв»ю. Журнал видається майже у 30 країнах світу. Існує як у друкованій так і в он-лайн версіях. Esquire орієнтується на розумну та розбірливу аудиторію. Розсудливі авторські матеріали змушують відволіктись від буденних справ та роботи. Мудрі есе, інтерв»ю політиків на незручні теми, репортажі про подорожі та рубрика «Правила життя».

Men’s Health – щомісячний журнал який видається у 45 країнах світу. Перший номер вийшов у США у 1988 році. Журнал робить акцент на здоровому способі життя, а в його рубриці є розділи – про спорт, здоров»я та їжу. Існує також українська версія журналу Men’s Health.

 А  зважаючи на  поступове зникнення популярності друкованих чоловічих видань  ми склали і ТОП 6 найпопулярніших чоловічих видань онлайн.

 Menslife  — входить у число кращих чоловічих ресурсів онлайн та має величезний архів інформації про здоровий спосіб життя, харчування, спорт, кар”єру та відпочинок.  Кількість відвідувачів сайту в місяцт становить 200 000 людей. http://www.menslife.com

Mens.by  це журнал у якому невимушений, дружній тон статей. Матеріали для журналу схожі скоріше на дружні бесіди чоловіків, які розповідають про свій досвід.  Знову ж таки стиль, спорт, секс, техніка та кар’єра – основні рубрики цього чоловічого журналу., які мають велику кількість корисної інформації. https://mensby.com

EGO —   стильний журнал для чоловіків з рубриками – стиль, техно, культура, здоров”я, географія та їжа. http://ego.com.ua

 Menstime — щоденний чоловічий онлайн журнал, який  публікується інтернеті з 2005 року і за цей час зарекомендував себе як видання для зрілих, розумних чоловіків.  Статті про стиль, чоловіче здоров»я, про стосунки з жінками, а також журнал доповнений стрічкою новин, яка дозволяє оперативно отримувати найбільш цікаву інформацію.

M PORT  —  довгий час журнал був просто розділом на сайті bigmir)net, проте вже у 2013 — він став самостійним ресурсом, де число відвідувачів перевищує 30 тисяч.

http://mport.ua

 FFM – онлайн видання, яке за слоганом допоможе жити яскравіше, виглядати краще та знати більше. Принаймні так звучать і назви рубрик журналу, які містять статті про моду, красу, спорт, гроші та відпочинок.

http://ffman.ru

 «Звісно ж існує і багато інших журналів, які чоловіки можуть погортати в інтернеті. І ми зібрали лише ті, які мають найбільше переглядів онлайн. Зараз існують також і онлайн каталоги, де читач має змогу сам обрати собі журнал для перегляду та почитати корисні статті або ж фільтрувати запити на потрібні публікації, наприклад на journals.ua. Ми будемо прагнути у подальшому розширювати свою аудиторію експертів, щоб залучати сильніших до  участі у публікаціях серед лідерів» —  коментує команда проекту Deadline.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Иисусья простынь, homo sapiens + искуственный интеллект и (микро)инфлюенсеры: выводы DGTL марафона #3

25 июня прошел DGTL марафон #3, на котором те, кто рожден цифровыми и те, кто частично в цифре, рассуждали о digital-эволюции ...

«Нам не однаково»: «Молокія» нашла единомышленника в креативной индустрии

Тернопольский молочный бренд «Молокія» и креативное агентство TABASCO запустили рекламную кампанию «Нам не однаково». Это цикл видеоисторий о людях, которые ...

Протягом літа в Україні влаштовуватимуть заходи, присвячені фестивалю креативності Cannes Lions

Гарні новини – цього року Cannes Lions Intelligence Meet Up стає доступнішим для ширшої аудиторії представників креативних індустрій. Починаючи із ...