Креативна мобілізація на підтримку переселенців

Фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival спільно з Агентством ООН у справах біженців та креативним агентством PROVID оголошують конкурс на найкращу соціальну відеорекламу щодо проблем внутрішніх переселенців.

З початку конфлікту в Україні понад 1,5 млн осіб були змушені залишити свої домівки. Багато з них втратили усе і потребують нашої підтримки. Труднощі з пошуком роботи та житла, нерозуміння та нетолерантне ставлення з боку суспільства – ці та інші проблеми часто переслідують тих, хто не з власної волі був вимушений залишити рідний дім.

Мета конкурсу – привернути увагу до проблем та потреб внутрішніх переселенців, покращити ставлення до цих груп населення та підвищити підтримку і толерантність громадськості до людей, які розпочинають нове життя далеко від дому.

Призовий фонд:

1 місце — 7 000 грн.; 2 місце — 4 000 грн.; 3 місце — 3 000 грн.

До участі приймаються роботи хронометражем до 1 хвилини. Термін прийому робіт — до 20 січня 2016 року. Переможців визначить міжнародне журі. Заявка учасника на сайті: molodiya.com.ua

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Что привозят из путешествий: черный юмор китайских авиалиний

Авиалинии часто приводят немало доводов в пользу путешествий. О чем они обычно не говорят, так это о том, что незадачливый путешественник может вернуться домой с сюрпризом.

Рекламная акция от Busch: пивнушка в чаще леса

Передвижные магазинчики можно нередко увидеть в городах. Но пивной бренд Busch решил отличиться и открыть свою портативную пивнушку «Pop Up Schop» в лесной глуши.

Как бы выглядела высадка на Луну по версии Shutterstock?

Спустя 50 лет после полета «Аполлона-11», компания Shutterstock выпустила фильм, который показывает, что ее стоковые материалы вполне позволяют изобразить «фейковую» высадку.