Креативний директор Leavingstone з Грузії на Best Marketing Practices

Giorgi Avaliani, в арсеналі якого понад 90 міжнародних нагород, виступить на конференції Best Marketing Practices з темою «News is History».

«У зв’язку з тим, що люди довіряють рекламі все менше і менше, я взявся проаналізувати відносини між новинами, рекламою і історією. Одне поняття трансформується в інше. Я наведу кілька реальних прикладів з… ну… історії. Я припускаю, що якщо ваша майстерність дозволить переконати бренд соку взяти в рекламу співаючого бабуїна, то з наполегливістю та практикою ви зможете стати досить кваліфікованим, аби написати історію для цілої нації» – прокоментував свій виступ Giorgi.

Творче керівництво Giorgi принесло агентству Leavingstone, в якому він займає позицію креативного директора, нагороди найвищих рангів. Серед них: Cannes Lions, Eurobest, Awwwards.com, Young Creatives competition, ADCE, CSS Design Awards, Golden Drum, КМФР, Epica, One Page Love, Ad Black Sea, Golden Hammer, Digital Impact Awards, Marketing Brilliance Awards, Digital Impact Awards, London International Award і багато інших.

Приєднавшись до агентства Leavingstone у якості копірайтера, його різнобічні таланти посприяли феноменальній трансформації невеликого тбіліського агентства в одну з найбільших місцевих креативних компаній з більш ніж 90 міжнародними нагородами.

Giorgi також викладає в Інституті суспільних зв’язків Грузії, розповідаючи студентам про створення нових емоційних digital-рішень.

У вас є шанс не тільки послухати виступи найбільш визнаних креаторів нашого часу, але і перейняти їх досвід, дізнатися їх лайфхаки і задати питання в неформальній обстановці.

Якщо ви не встигли оформити акредитацію, це можна буде зробити в день фестивалю, з 9:00 на стійці реєстрації при вході до павільйону №3.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Стала відома команда журі Digital & Mobile, Media, Branded Content & Storytelling 20-го КМФР

Оргкомітет Київського Міжнародного Фестивалю Реклами анонсує ще одну команду суддів – команду Digital & Mobile, Media, Branded Content & Storytelling. Оцінювати роботи даних категорій КМФР 2019 будуть представники із Европи, Азії та Північної Америки.

#КРІЗЬ_КОДИ_ЩАСТЯ: точка соприкосновения искусства, рекламы и урбанистики.

Компания BigMedia (группа BigBoard Ukraine / JCDecaux) и фонд культурных инициатив IZOLYATSIA представили общественности новый художественный проект в публичном пространстве, который стал поводом для концептуальной дискуссии рекламистов, художников, урбанистов и представителей городской власти.

Опыт- «The Experience». Что общего между The Prodigy и Cannes Lions

Prodigy, возможно, начали свою карьеру с записи «The Experience», но только после того, как Кит Флинт стал фактическим фронтменом, группа вырвалась из подполья на вершину.