Легенда рекламної індустрії Жак Сегела приїжджає до Києва

Всесвітньо відомий політтехнолог, співвласник міжнародної комунікаційної групи Havas Group, Жак Сегела (Jacques Séguéla), відвідає Україну і виступить на Київському міжнародному економічному форумі.

Майже 60 років досвіду роботи в політичній сфері і в рекламі, 26 написаних книг, тисячі проведених кампаній і управління міжнародної креативною групою, яка представлена в більш ніж 100 країнах — мало хто може похвалитися такими ж досягненнями як у Жака Сегела.

Француз прилітає до Києва, щоб відвідати компанію Havas Creative Group Ukraine, а 8 листопада виступить в рамках Київського міжнародного економічного форуму, де візьме участь у панельній дискусії «Успішні стратегії країн і компаній».

Де: КМЕФ, КВЦ «Парковий», зал А, 3 поверх

Коли: 8 листопад 2019

Час: 11:00 — 12:00

Більше інформації про захід — за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире