Легенда рекламної індустрії Жак Сегела приїжджає до Києва

Всесвітньо відомий політтехнолог, співвласник міжнародної комунікаційної групи Havas Group, Жак Сегела (Jacques Séguéla), відвідає Україну і виступить на Київському міжнародному економічному форумі.

Майже 60 років досвіду роботи в політичній сфері і в рекламі, 26 написаних книг, тисячі проведених кампаній і управління міжнародної креативною групою, яка представлена в більш ніж 100 країнах — мало хто може похвалитися такими ж досягненнями як у Жака Сегела.

Француз прилітає до Києва, щоб відвідати компанію Havas Creative Group Ukraine, а 8 листопада виступить в рамках Київського міжнародного економічного форуму, де візьме участь у панельній дискусії «Успішні стратегії країн і компаній».

Де: КМЕФ, КВЦ «Парковий», зал А, 3 поверх

Коли: 8 листопад 2019

Час: 11:00 — 12:00

Більше інформації про захід — за посиланням.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

5 інсайтів з Healthcare Creative Forum 2019

14 листопада у Public Space «Klitschko» відбувся шостий Healthcare Creative Forum, який зібрав провідних гравців українського фармацевтичного ринку. У гостей ...

Managing Partner в Forward Media Андрій Кроленко

Managing Partner в Forward Media Андрій Кроленко: Привезти рок-групу на концерт — це теж медіа

У вересні цього року Havas Creative Group Ukraine анонсувала запуск агентства Forward Media на українському ринку. Очолить агентство Андрій Кроленко, який раніше займав ...

Не бояться Google BERT

Многие владельцы веб-сайтов были неприятно шокированы новостями о запланированном Google самом большом апдейте своего алгоритма поиска за последние пять лет.