Любовь на стаканчике

До Дня Святого Валентина осталось всего несколько дней, и сеть кофеен Starbucks создаёт для своих посетителей атмосферу любви. Для этого на бумажные стаканы с кофе были добавлены символы в форме сердечек, пишет 

Эти символы заменили скучные квадратные окошки, которые используются для обозначения особых пожеланий посетителей. Судя по количеству фотографий в Instagram, посетителям Starbucks очень нравится нововведение.

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Том Годдард — новий Голова Правління холдингу Atlantic Group

Том Годдард - новий Голова Правління холдингу Atlantic Group, до складу якого входить група інтегрованих рішень AGAMA Communications.

Нові арт-вітрини ЦУМ

ЦУМ продовжує успішну практику колаборацій з художниками і на початку вересня представив нові вітрини сезону осінь 2019.

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.