Made in Ukraine — яке воно насправді? (ВІДЕО)

Як перевернути стеретипне сприйняття товарів, вироблених в Україні та чому товари українського виробництва мають зайняти місце на поличках магазинів та у домівках кожного з нас? Про все це та про те, як спростовувати шаблони дізнайтеся у соціальній кампанії у підтримку місцевих товарів від Pleon Talan та AGAMA Digital Group.

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Агентство Banda створило відеоролики про безпечні угоди і доставку OLX

Агентство Banda створило два відеоролики для ОLX. Команді необхідно було розповісти, чому ОLX Доставка — найкращий спосіб укласти безпечну угоду на платформі ...

Сколько стоит обставить жилье техникой (Инфографика)

Покупка жилья – полдела, его еще надо обставить. В компании MOYO подсчитали, во сколько обойдется закупка комплекта новой бытовой техники и электроники.

BUD стал партнером ежегодного турнира Ассоциации по мини-футболу

13-14 июля 2019 года в загородной резиденции KIDEV в Киеве состоялся ежегодный турнир по мини-футболу, организованный Европейской Бизнес Ассоциацией. Бренд BUD компании AB InBev Efes Украина выступил официальным партнером мероприятия.