Майже 800 дітей з усіх куточків України взяли участь в конкурсі «Твори різдвяну дивокаву» від WOG

1 жовтня 2019 р. компанія WOG оголосила переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Твори різдвяну дивокаву». Три роботи, які набрали найбільшу кількість голосів на відкритому голосуванні, будуть нанесені на святкові зимові горнятка WOG CAFE та надійдуть у продаж по всій мережі АЗК WOG і WOG CAFE 19 грудня – на День Св. Миколая.

 Діти і підлітки віком до 16 років створювали малюнки на новорічно-різдвяну тему, завантажували їх на сторінку конкурсу в період з 1 по 22 вересня. За цей час на конкурс надіслано 781 робота з усіх куточків України. Переможці обиралися на відкритому он-лайн голосуванні до 30 вересня.

Лідером глядацьких симпатій став малюнок шестирічної Влади зі Львова. Її робота прикрасить горнятко WOG CAFE розміру М.

Другу сходинку голосування посіла робота семирічного львів’янина Романа. Цей твір стане основою дизайну для горнятка розміру L.

Третє місце отримала робота Анастасії з Кам’янець-Подільська. Дівчинці 13 років. Її малюнок буде нанесено на горнятко розміру XL.

На всіх переможців також чекає дивовижний сімейний вікенд у мальовничому готелі Rixos Прикарпаття.

«Нам дуже приємно, що цей проект здобув надзвичайної популярності серед маленьких українців. Ми вкотре переконалися, наскільки талановиті наші юні громадяни. Адже всі роботи, які були завантажені на сторінку конкурсу, дійсно унікальні, відображають неповторний внутрішній світ дитини та достойні мати своє продовження. WOG переконаний, що улюблені напої в горнятках з малюнками, які створені зі світлими емоціями та чистими думками, даруватимуть більше радості, щастя та тепла кожному нашому клієнту», — говорить Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.

Ілюстрація в заголовку: https://ua.depositphotos.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире