Майже 800 дітей з усіх куточків України взяли участь в конкурсі «Твори різдвяну дивокаву» від WOG

1 жовтня 2019 р. компанія WOG оголосила переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Твори різдвяну дивокаву». Три роботи, які набрали найбільшу кількість голосів на відкритому голосуванні, будуть нанесені на святкові зимові горнятка WOG CAFE та надійдуть у продаж по всій мережі АЗК WOG і WOG CAFE 19 грудня – на День Св. Миколая.

 Діти і підлітки віком до 16 років створювали малюнки на новорічно-різдвяну тему, завантажували їх на сторінку конкурсу в період з 1 по 22 вересня. За цей час на конкурс надіслано 781 робота з усіх куточків України. Переможці обиралися на відкритому он-лайн голосуванні до 30 вересня.

Лідером глядацьких симпатій став малюнок шестирічної Влади зі Львова. Її робота прикрасить горнятко WOG CAFE розміру М.

Другу сходинку голосування посіла робота семирічного львів’янина Романа. Цей твір стане основою дизайну для горнятка розміру L.

Третє місце отримала робота Анастасії з Кам’янець-Подільська. Дівчинці 13 років. Її малюнок буде нанесено на горнятко розміру XL.

На всіх переможців також чекає дивовижний сімейний вікенд у мальовничому готелі Rixos Прикарпаття.

«Нам дуже приємно, що цей проект здобув надзвичайної популярності серед маленьких українців. Ми вкотре переконалися, наскільки талановиті наші юні громадяни. Адже всі роботи, які були завантажені на сторінку конкурсу, дійсно унікальні, відображають неповторний внутрішній світ дитини та достойні мати своє продовження. WOG переконаний, що улюблені напої в горнятках з малюнками, які створені зі світлими емоціями та чистими думками, даруватимуть більше радості, щастя та тепла кожному нашому клієнту», — говорить Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.

Ілюстрація в заголовку: https://ua.depositphotos.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Ельдорадо починається Велика Смажка

Велика смажка в Ельдорадо – це зухвалий гумор, який BBDO Ukraine та Ельдорадо дозволили собі у Чорну п’ятницю, щоб розповісти про великі знижки і трохи побешкетувати.

ISD Group вручили «золото» на берлінському фестивалі Ciclope

8 листопада агенція ISD Group отримала «золото» на фестивалі реклами та відео Ciclope Festival в Берліні. Журі відзначило їхній проект AI VERSUS, який ...

Анна Гром и Сергей Родинов, Rockets Event Agency: У каждого человека есть предрасположенность к своему делу

«Креатив нужно регулярно прокачивать». Услышать такую фразу сегодня приходится довольно часто. Что за ней стоит? Об этом и обо всем что около мы задали вопросы сооснователям и руководителям Rockets Event Agency Анне Гром и Сергею Родинову