Mastercard анонсує креативну співпрацю з анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня»

Mastercard став партнером українського анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Креативна співпраця триватиме протягом 2019 – 2021 років та передбачає інтегровану кампанію, що розкриє Всесвіт Мавки з нових сторін.

Анімаційний повнометражний фільм «Мавка. Лісова пісня», що створюється студією Animagrad (FILM.UA Group) за мотивами твору Лесі Українки «Лісова пісня» та на образах зі слов’янської міфології, зараз знаходиться на етапі виробництва. Проте, вже на цей момент проект має визнання та свої результати як в Україні, так і за кордоном. Міжнародна кіноіндустрія не лише зацікавлена проектом, а й не зволікає з придбанням прав на прокат фільму. Зокрема під час Каннського кіноринку, великий німецько-австрійський дистрибутор KochFilms придбав пакет прав на показ мультфільму «Мавка. Лісова пісня» на території Німеччини та німецькомовних країн Європи. А раніше права на показ мультфільму придбала компанія Italia Film International, субдистриб’ютор Walt Disney Studios у країнах Близького Сходу та Північної Африки.

«Mastercard, як і «Мавка. Лісова пісня», робить світ магічним завдяки своїм інноваціям і технологіям. Упродовж інтегрованої кампанії ми будемо відкривати нові грані Всесвіту Мавки для наших користувачів – завдяки спеціальним подіям, 3D та VR, сюрпризним активаціям та новому баченню міського простору за мотивами «Мавки»,— зазначила Наталя Байдала, директор з маркетингу Mastercard в Україні. — Згідно з нашими дослідженнями, кіно впевнено займає ТОП-категорії passion – як у Європі, так і в Україні. 47% українських користувачів відзначають кіно на першому місці серед своїх захоплень. Тож територія кіно та емоцій є традиційною для Mastercard у всьому світі. І ми вже не перший рік підтримуємо різноманітні міжнародні кіноподії – Каннський, Венеціанський, Берлінський, Одеський кінофестивалі, і тепер співпраця з «Мавкою» є казковим продовженням нашої кіноісторії».

«Мавка. Лісова пісня» кілька разів ставала першим українським мультфільмом, який відбирали на престижні міжнародні форуми, зокрема на пітчинг Cartoon Movie в Бордо та анімаційний бізнес-форум Cartoon 360 у Барселоні. З моменту виходу тизера «Мавка» зарекомендувала себе як фільм-подія та зібрала безліч прихильників. А за доволі короткий період розвитку проект став цілісним мультиплатформним брендом, а точніше – Всесвітом, де фільм є лише одним з можливих втілень.

«Спільні плани двох потужних брендів «Мавка. Лісова пісня» і Mastercard надзвичайно масштабні, цікаві та інноваційні. Ми горді опинитися серед проектів, з якими співпрацює Mastercard, поруч із такими гігантами ринку, як Каннський кінофестиваль. І це тільки початок шляху, ми ж тим часом продовжуємо невпинно працювати над створенням мультфільму», —коментує продюсер фільму «Мавка. Лісова пісня» Ірина Костюк.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Вийшов трейлер стрічки Нарімана Алієва «Додому»

На YouTube опублікували трейлер дебютної повнометражної стрічки Нарімана Алієва «Додому». У широкий прокат стрічка вийде 7 листопада 2019 року. За ...

Игра становится реальностью в новом рекламном ролике от Serviceplan для G2A.COM

Serviceplan создал рекламный ролик для популярного геймерского маркетплейса G2A.COM в котором наглядно продемонстрировал какие ужасные вещи могут случиться, если геймеры переплачивают.

У Музеї історії Києва проведуть виставку ізраїльських ілюстраторів

4 жовтня Натів — Ізраїльський культурний центр в Києві відкриває в столичному музеї історії Києва виставку ізраїльських ілюстраторів Сitykat stories «Тель-Авів від ...