McDonald’s сделал «Shamрадугу» в честь дня Св. Патрика

Незадолго до Дня Святого Патрика Макдональд пытался поднять зимнее настроение у жителей Чикаго, сделав радугу с оттенками зеленого в честь своего сезонного молочного десерта.

Бренд в партнерстве с художником Эндрю Шобеном, «We Are Unlimited» и «Chicago Scenic» создал «Shambow», 80-футовую радугу, рекламирующую десерт «Shamrock Shake», посередине города. Используя водяной пар, туман и проекционное картографирование, гигантская зеленая радуга появилась вечером 14 марта в Чикагской «Дейли Плаза», указывая на магазин, где Макдональдс раздавал бесплатные Shamrock Shakes.

Диана Мехедок

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.