Минуле та теперішнє: Вікторіанська Англія зустрічається з 2019-им

Повернутися назад на 125 років без машини часу та зазирнути в чудесні куточки Вікторіанської Англії – думаєте неможливо?

Креативний проект агентства NeoMam довів, що це ще й як реально. 7 англійських міст на статичних фотографіях поєдналися з давніми рідкісними зображеннями тих самих місцин.

Такий креативний симбіоз минулого та сучасності на фотографіях показав еволюцію Англії, декому нагадав, а декому – відкрив її минуле. Фінансова компанія On Stride, що безпосередньо є замовником цього дослідження пояснює загальну мету проекту так: «показати країну у новому світлі, надихнути та заохотити англійців побачити на власні очі локальні міста та місцини».

Ми бачимо, як у Брістолі незмінною лишається на горизонті церква святого Стефана, яку збудували ще в 1470-му. Але, разом з тим, не бачимо річки Фром, яка була такою корисною для торгівлі в 20-му столітті.

Ліверпуль сучасний та Вікторіанський майже не відрізняється взагалі, змінними на фото є авто та люди.

Щодо Лондону: час та події дали про себе знати. Міст через Темзу, що зветься Ватерлоо, в минулому, та зараз – дві зовсім різні споруди.

Манчестерська теперішня вулиця Вікторія наразі без бруківки та без статуї Олівера Кромвеля. Натомість, незмінним лишається Манчестерський собор в готичному стилі, збудований ще в 1421-му році.

Ньюкасл теперішній лише трішки змінився. Міст «Чорних воріт», округ «Нортумберленд», що став готелем збереглися та функціонують дотепер.

Місто Скарборо, як бачимо на фото, розширювалося та наповнювалося спорудами із відкриттям мінерального джерела в 17 столітті. Масштабна будівля, що збереглася дотепер, є готелем Crown Spа, який функціонує ще з 1847 року.

Серце Вортінга також змінилося. Після пожежі причал було перебудовано у модерністському стилі та розширено додатковим павільйоном, що наразі використовується як театр.

Спочатку були створені статичні композицій «тоді і тепер», але агентство на цьому не зупинилося. Фотографії минулого та теперішнього часу спеціалісти Neomam перетворили на анімацію формату gif. Надавши порівнянню динаміки, цим самим, ще краще відобразили невпинний хід історії Англії.

Автор: Ілона Должко

Матеріали надані агентством Neomam екслюзивно для Reklamaster.com

 

 

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В США открыли мемориалы «обезличенным женщинам»

Видеосервис Hulu решил привлечь внимание к проблеме гендерного неравенства, а заодно прорекламировать новый сезон сериала «Рассказ служанки».

Финское агентство согнало семь потов с креаторов и сделало парфюм

Говорят, для любого достижения нужны кровь, пот и слезы. И одну из этих телесных жидкостей финское агентство Mirum Helsinki превратило в парфюм, попытавшись извлечь из нее запах креативности.

Биокерамические купола для бездомных, способные прослужить 500 лет

Компания Geoship уверяет, что ее проекты не слишком затратны, экономят энергию, огнеупорны, водостойки и способны простоять 500 лет.