Минуле та теперішнє: Вікторіанська Англія зустрічається з 2019-им

Повернутися назад на 125 років без машини часу та зазирнути в чудесні куточки Вікторіанської Англії – думаєте неможливо?

Креативний проект агентства NeoMam довів, що це ще й як реально. 7 англійських міст на статичних фотографіях поєдналися з давніми рідкісними зображеннями тих самих місцин.

Такий креативний симбіоз минулого та сучасності на фотографіях показав еволюцію Англії, декому нагадав, а декому – відкрив її минуле. Фінансова компанія On Stride, що безпосередньо є замовником цього дослідження пояснює загальну мету проекту так: «показати країну у новому світлі, надихнути та заохотити англійців побачити на власні очі локальні міста та місцини».

Ми бачимо, як у Брістолі незмінною лишається на горизонті церква святого Стефана, яку збудували ще в 1470-му. Але, разом з тим, не бачимо річки Фром, яка була такою корисною для торгівлі в 20-му столітті.

Ліверпуль сучасний та Вікторіанський майже не відрізняється взагалі, змінними на фото є авто та люди.

Щодо Лондону: час та події дали про себе знати. Міст через Темзу, що зветься Ватерлоо, в минулому, та зараз – дві зовсім різні споруди.

Манчестерська теперішня вулиця Вікторія наразі без бруківки та без статуї Олівера Кромвеля. Натомість, незмінним лишається Манчестерський собор в готичному стилі, збудований ще в 1421-му році.

Ньюкасл теперішній лише трішки змінився. Міст «Чорних воріт», округ «Нортумберленд», що став готелем збереглися та функціонують дотепер.

Місто Скарборо, як бачимо на фото, розширювалося та наповнювалося спорудами із відкриттям мінерального джерела в 17 столітті. Масштабна будівля, що збереглася дотепер, є готелем Crown Spа, який функціонує ще з 1847 року.

Серце Вортінга також змінилося. Після пожежі причал було перебудовано у модерністському стилі та розширено додатковим павільйоном, що наразі використовується як театр.

Спочатку були створені статичні композицій «тоді і тепер», але агентство на цьому не зупинилося. Фотографії минулого та теперішнього часу спеціалісти Neomam перетворили на анімацію формату gif. Надавши порівнянню динаміки, цим самим, ще краще відобразили невпинний хід історії Англії.

Автор: Ілона Должко

Матеріали надані агентством Neomam екслюзивно для Reklamaster.com

 

 

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире