Міжнародна комунікаційна група McCann Worldgroup анонсує зміну партнера мережі в Україні.

McCann Worldgroup повідомляє, що новим партнером мережі в Україні та власником її українського представництва – McCann Kyiv (раніше THINKMcCANN) – стала Олена Кустова.

Коментуючи цю подію, Олена Кустова, президент і представник McCann в Україні, заявила: «У 2006 році я і мої колеги – Сергій Урин, СЕО агенції, та Євген Камінський, креативний директор, – мали за честь провести релонч McCann Erickson на українському ринку.

За час нашого керівництва McCann Erickson, а згодом THINKMcCANN, отримала статус рекламної агенції № 1 за ефективністю в Україні та зберігає лідерські позиції на ринку протягом багатьох років. Я надзвичайно тішуся з того, що маю нагоду знову стати частиною цієї чудової команди та з нетерпінням чекаю можливості спільно з нею розпочати нову сторінку в історії компанії.

Ми плануємо і надалі тримати високу планку креативності й ефективності, водночас забезпечуючи якісний сервіс, але найголовніша наша перспектива – динамічний розвиток завдяки інтеграції нових бізнес-напрямів. Наш пріоритет – подальший розвиток діджитал-сервісів і надання якісних послуг, а також створення ефективних продуктів, що допоможуть нашим клієнтам у сталому зростанні їхнього бізнесу».

Сергій Урин, CEO McCann Kyiv: «Багато років ми працювали в одній команді з Оленою Кустовою і дуже раді, що наша співпраця продовжується. Успіх креативного бізнесу залежить від професійної репутації, вміння швидко реагувати на виклики ринку й оперативно ухвалювати ефективні рішення. Керуючись цими принципами, ми спільно працюватимемо над реалізацією наших амбітних планів. Попереду – розвиток нових напрямів, а також ефективна співпраця з нашими клієнтами».

Коментуючи нове призначення, Пабло Волкер, президент Europe McCann Worldgroup, сказав: «Ми дуже раді знову бачити Олену в команді агенції. Мережа McCann Worldgroup надзвичайно успішно розвивається по всьому світу, здобуваючи провідні позиції в головних міжнародних рейтингах: McCann Worldgroup визнано рекламною агенцією № 1 у Global Effie Effectiveness Index 2018 року та креативною й ефективною агенцією № 1 у рейтингу WARC Effective 100 у 2019 році. Міжнародна експертиза нашої мережі разом з професійністю та досвідом української команди, а також інвестування в розвиток новітніх технологічних сервісів забезпечать ту якість послуг агенції, яка відповідатиме сучасним запитам і високим стандартам наших міжнародних і локальних клієнтів».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

KYIV MEDIA WEEK 2019: эффективные бизнес-модели, креатив и инновационные технологии в производстве контента

Традиционный формат медиафорума позволит участникам сформировать оптимальную программу с учетом сферы интересов и даст возможность посетить максимальное количество интересных и полезных ивентов.

Экшн от Old Spice призывает спасти товарищей от прозябания перед телевизором

Немало мужчин в возрасте 18-34 лет предпочитают по вечерам пялиться в телевизор или работают допоздна, вместо того, чтобы выбраться куда-то с друзьями. И, по мнению Old Spice, их надо срочно спасать.

Хто і куди найбільше подорожує: Mastercard дослідила глобальні туристичні тренди

За даними рейтингу Mastercard Global Destination Cities Index, найбільш активними мандрівниками у 2018 році стали жителі США та Континентального Китаю, а найпопулярніши-ми містами для відпочинку — Пунта-Кана (Домініканська республіка), Джерба (Туніс) і Хоккайдо (Японія)