На Future Lab X буде працювати перекладач жестової мови для людей з порушеннями слуху

Dentsu Aegis Network Ukraine спільно з агентством Isobar Ukraine традиційно запрошує на конференцію Future Lab глухих і слабочуючих гостей, для яких уже третій рік поспіль працюватиме сурдоперекладач.

Якщо ви хочете відвідати захід, отримати нові знання про тренди в рекламі та медіа, заповніть форму і дочекайтеся підтвердження організаторів. Поспішіть, кількість місць обмежена.

Future Lab – одна з найбільших конференцій в Україні, присвячених маркетингу, комунікацій та медіа, проводиться щорічно з 2011 року.. Майданчик для обговорення технологій майбутнього, знайомства з новими світовими інноваціями, адаптованими під український ринок. Гостями можуть стати представники рекламно-комунікаційного ринку на запрошення групи Dentsu Aegis Network Ukraine.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

5 інсайтів з Healthcare Creative Forum 2019

14 листопада у Public Space «Klitschko» відбувся шостий Healthcare Creative Forum, який зібрав провідних гравців українського фармацевтичного ринку. У гостей ...

Managing Partner в Forward Media Андрій Кроленко

Managing Partner в Forward Media Андрій Кроленко: Привезти рок-групу на концерт — це теж медіа

У вересні цього року Havas Creative Group Ukraine анонсувала запуск агентства Forward Media на українському ринку. Очолить агентство Андрій Кроленко, який раніше займав ...

Не бояться Google BERT

Многие владельцы веб-сайтов были неприятно шокированы новостями о запланированном Google самом большом апдейте своего алгоритма поиска за последние пять лет.