На Future Lab X буде працювати перекладач жестової мови для людей з порушеннями слуху

Dentsu Aegis Network Ukraine спільно з агентством Isobar Ukraine традиційно запрошує на конференцію Future Lab глухих і слабочуючих гостей, для яких уже третій рік поспіль працюватиме сурдоперекладач.

Якщо ви хочете відвідати захід, отримати нові знання про тренди в рекламі та медіа, заповніть форму і дочекайтеся підтвердження організаторів. Поспішіть, кількість місць обмежена.

Future Lab – одна з найбільших конференцій в Україні, присвячених маркетингу, комунікацій та медіа, проводиться щорічно з 2011 року.. Майданчик для обговорення технологій майбутнього, знайомства з новими світовими інноваціями, адаптованими під український ринок. Гостями можуть стати представники рекламно-комунікаційного ринку на запрошення групи Dentsu Aegis Network Ukraine.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Глобалізація індустрії. Шанс для локальних виробників? Олександр Роднянський

Спеціальний гість КМW – всесвітньо відомий кінопродюсер, режисер і медіаменеджер Олександр Роднянський – поділиться своїми роздумами щодо впливу глобалізації на індустрію аудіовізуального контенту і можливостей, що виникають у локальних виробників у зв’язку із розвитком цифрових технологій та про глобальні зміни ...

В США открыли мемориалы «обезличенным женщинам»

Видеосервис Hulu решил привлечь внимание к проблеме гендерного неравенства, а заодно прорекламировать новый сезон сериала «Рассказ служанки».

Кейс-стаді серіалу «Версаль»: як зробити в копродукції світовий телевізійний хіт

18 вересня на KMW Ґевін Рірдон, голова відділу продажу та копродакшну канадської компанії Incendo, поділиться подробицями продюсерської роботи над одним із найгучніших копродукційних телепроектів останніх років