На память со скелетом

 Outdoor-проект разработан креативным агентством Ymedia и продвигает акцию Sanitas, которая дарит планшетный компьютер Samsung GALAXY Tab 3 Lite Wi-Fi всем, кто оформит медицинскую страховку.

Ситиформаты представляли собой цифровую панель с сенсорным экраном, оформленным в виде планшета Samsung. Пассажирам, ожидающим автобус, предлагалось подойти ближе и сфотографироваться.

Затем портрет совмещался с изображением скелета в рентгеновских лучах и размещался на рекламной поверхности Sanitas. При желании можно было на месте оставить контактные данные и тут же разместить своё селфи в соцсетях. Помимо наружной рекламы размещение Sanitas включало ТВ, радио и digital-каналы.

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.