Netflix впервые стал самой дорогой медиакомпанией мира

Стриминговый сервис Netflix впервые стал самой дорогой медиакомпанией мира. Как пишет Reuters, рыночная стоимость компании в четверг достигла $153 млрд, превысив капитализацию Walt Disney, которая за год упала на 5%.

С начала 2018 г. стоимость Netflix выросла на 80%. С 2002 г., когда компания впервые вышла на биржу, ее акции выросли на 33 000%.

Netflix имеет 125 млн подписчиков по всему миру. На этой неделе сообщалось, что экс-президент США Барак Обама и его супруга Мишель подписали контракт с медиакомпанией на продюсирование фильмов.
Источник 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Instagram дозволив брендам завантажувати маски. Як відреагував REVOТМ

Віднині користувачі Instagram мають можливість не лише підтримати свій улюблений продукт, але навіть у нього перевтілитися. 14 серпня соціальна мережа відкрила українським компаніям доступ до створення власних брендових масок доповненої реальності

У Києві презентують виставку про перехідні стани людини

22 серпня в галереї «Лавра» відкриється виставка «Blue Monday» художників Романа Михайлова, APL315 і Бориса Кашапова. Початок відкриття — о ...

Від 10 000 грн на гаджети: в MOYO порахували, скільки коштує зібрати школяра

Школа - не тільки зошити та ранці, але і смартфони, ноутбуки, електронні книги та багато іншого. В MOYO порахували, в яку вартість обійдеться батькам екіпірувати дитину технікою.