Незалежна Асоціація телерадіомовників оголошує конкурс серед регіональних ТРК на участь у проекті «Телемости про реформи»

Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) запрошує регіональні телекомпанії взяти участь у конкурсі на підготовку та зйомку проекту «Телемости про реформи» — міжрегіональних дискусій представників експертного середовища та громадських активістів про стан реалізації основних національних реформ на місцях.

В межах проекту «Телемости про реформи», основною метою якого є забезпечення поінформованості українців про зміст реформ та хід їх впровадження в різних регіонах України, буде відібрано 10 компаній, які у співпраці між собою та за фінансової та організаційної підтримки проекту створять цикл з 35 передач. Кожна компанія-учасник проекту візьме участь у виробництві 7 програм.

Двоє співробітників кожної з компанії-учасниці проекту зможуть навчитись всім творчим, технічним та організаційним особливостям виробництва соціального ток–шоу і основам проведення телемостів. Триденний семінар для команд компаній учасниць відбудеться 19-21 жовтня в Ukrainian media e-school (м Київ, вул. Саксаганського, 103, оф. 30-31). Учасникам буде компенсовано проїзд і проживання, а також забезпечено харчування.

Це  чудова можливість для регіональних ТРО підтримати позитивні перетворення в нашій країні, підвищити навички свого персоналу та отримати цільове фінансування на виробництво якісного контенту, і Асоціація надає цю можливість мовникам!

Проект створено та реалізується за підтримки Фонду захисту Прав Людини Міністерства Закордонних Справ Королівства Нідерландів.

Порядок проведення конкурсу

Компанії, що бажають взяти участь в конкурсі, мають до  15  жовтня 2018 року надіслати за адресою 01032, м. Київ вул. Саксаганського 103, оф. 30 пакет документів, що має включати:

 • Заповнену заявку;
 • Бюджет на виробництво програм;
 • Мотиваційний лист (у довільний формі завірений підписом директора).

Для того, щоб  подати належний пакет документів, ми рекомендуємо ТРК зробити чотири прості кроки:

 1. Уважно ознайомитись з формою заявки та заповнити всі наявні в ній графи https://goo.gl/forms/0BbVxswJGlJa6dww2;
 2. Ретельно обрахувати бюджет на виробництво 7 телемостів та внести його в запропоновану нами форму. Обов’язково зверніть увагу на те, що бюджет має бути в гривні і не може передбачати оплату ПДВ http://clc.to/Rhsy6Q;
 3. Уважно прочитати технічні вимогами до участі в проекті (за посиланням http://clc.to/WAZ3Kw+ план студіїhttp://clc.to/j1YjaA) та перевірити, чи відповідає їм компанія;
 4. Написати мотиваційний лист, в якому пояснити, чому ваша компанія хотіла б взяти участь у цьому проекті, і яку увагу ви наразі приділяєте питанню реформ.

Заявки будуть оцінені проектною командою до 20 жовтня 2018 року на основі наступних критеріїв:

 • Наявність відповідної мотивації — 20%
 • Наявність необхідної команди та ресурсів — 20%
 • Обґрунтованість бюджету – 20%
 • Наявність релевантного досвіду – 10%
 • Причетність до мережі членів НАМ – 10%

Зверніть увагу, що заявки від телекомпаній,  що не є регіональними (компаніями, що здійснюють мовлення на територію однієї чи декількох областей, або обласних центрів), та неповні комплекти документів до участі в конкурсі не допускатимуться.

Попередній графік проекту:

 • жовтень: конкурсний відбір, підготовка/ тренінг
 • жовтень-листопад: передпродакшн (НАМ готує «одяг» (компʼютерну графіку, музику, документальний сюжет про зміст конкретної реформи для кожної програми).
 • листопад-грудень: виробництво
 • січень/лютий: монтаж, ефіри
 • березень: фіналізація

 Контакти: [email protected]

Ілюстрація в заголовку: https://ua.depositphotos.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Ноль или единица: что можно и что нельзя делать в digital маркетинге

18 мая на конференции СASES: Digital Marketing мы пропитались технологиями продвижения брендов.

Pornhub выпустил плавки, скрывающие эрекцию

Порносайт Pornhub выпустил ограниченную серию плавок «Bonerless Bathing Suit». Главная их особенность — они помогают мужчинам скрыть внезапно возникшую на пляже эрекцию

Смачний двіж разом з BigBon та Saatchi & Saatchi!

Коли ти молодий і запальний, то прагнеш охопити неосяжне, щоб зловити свій хайп і промчати на його хвилі. Інколи молоді люди так захоплені своїми заняттями, що навіть часу поїсти зовсім не мають. Чи вже мають?