Нова концепція пива «Чернігівське Біле»: неідеальне та справжнє

Компанія AB InBev Efes Україна розробила оновлену концепцію українського бренда «Чернігівське Біле». Свіже бачення популярного пива втілене в останньому рекламному ролику, який вийшов у ефір 3 червня.

При створенні комунікаційної платформи спеціалісти з креативного агентства Michurin керувалися принципом «Люди люблять неідеальні речі».

«Поняття неідеальності несе в собі вир емоцій і бурю спогадів. Саме тому оновлена концепція пива «Чернігівське Біле» підкреслює характеристики, які роблять його неідеальним. Так, це пиво нефільтроване, має мутний колір та осад, але саме завдяки цьому зберігає свій неповторний смак», – кажуть в агентстві.

Герої ролику переживають щирі, непідробні емоції, які роблять життя яскравим. Творці ідеї грають на контрасті «ідеального» та «неідеального». Перші кадри показують собаку, який слухняно виконує команди господаря, а за кілька секунд цей самий домашній улюбленець безтурботно бавиться в траві без жодних правил.

Інший міні-сюжет зображує «ідеальне селфі», за яким слідують «живі» фото, із заплющеними очима та розпатланим волоссям. Герой ролика фарбує стіни в ідеальний білий колір, але несподівано бачить нерівні, намальовані дитячою рукою позначки на одвірку. Усі ці моменти поєднує любов до неідеального. Наприкінці герої збираються біля свого будинку, щоб насолодитися смаком пива «Чернігівське Біле».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

На бізнес-форумі «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020» визначать найкраще корпоративне медіа України

28 жовтня у столичному готелі Radisson Blu Hotel відбудеться бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020», який організовує Асоціація корпоративних медіа ...

2328 стволов за 2 минуты. Фильм о засилии оружия в США

Американский режиссер Патрик Смит создал мини-фильм, в котором за две минуты перед глазами зрителя мелькает 2328 видов оружия.

Bang&Olufsen: изысканная реклама изысканных гаджетов

Датское агентство B&O and Wednesday Agency совместно с продакшен-студией ManvsMachine создали рекламу новой серии наушников знаменитого своей изысканностью и суперкачеством бренда Bang&Olufsen