Offline vs Online (Інфографіка)

Все нове — це не тільки забуте старе, але і його сучасна інтерпретація, адаптована для сьогоднішнього (вимогливого) користувача. Супермаркети і магазини косметики дають можливість зробити покупку в інтернеті, сплативши і отримавши її не виходячи з дому, автосалони — приймають замовлення онлайн, і навіть барбершопи збирають статистику популярності в соцмережах, продаючи послуги за передоплатою. Всі сили кинуті на онлайн, а реальний, живий покупець, який любить розглянути товар перед покупкою і отримати консультацію «очі в очі» — забутий.

Діджіталізація, немов цунамі, охопила всі сфери ринку, планомірно висуваючи з кожного сегмента всіх, хто ще не обзавівся інтернет-магазином і чи пабліком у Фейсбуці або Інстаграмі. Але давайте дивитися на цільову аудиторію об’єктивно — як мінімум, третина ваших покупців не замовляють товари онлайн.

Розберемося, чому:

«Жива» комунікація. Кожен з ваших клієнтів — частина соціуму, тому їм важливий людський контакт. До того ж, для багатьох зручніші спонтанні покупки, при яких немає необхідності чекати своє замовлення.

 Реальні враження. Можна як завгодно детально описувати колір і фасон куртки або чобіт, але це не зможе допомогти покупцеві самостійно їх оцінити. Поміряти, понюхати, спробувати — те, чого все ще хочуть ваші клієнти.

 Технологічність оффлайна. Сьогодні ритейлери можуть впровадити в роботу оффлайн магазину систему електронних чеків, яка дозволить позбутися від паперових квитанцій обом сторонам. Документ буде зберігатися в особистому кабінеті покупця — це зручно і екологічно.

 Рейтинг довіри. І по відношенню до оффлайну він значно вище, як у старшого покоління, так і у молодих людей. Хоч раз, але кожен з вашої ЦА потрапляв на недобросовісних продавців в інтернеті.

 Так в чому полягає завдання сучасного рітейлу і чи потрібно чимось жертвувати? Безумовно, немає. І якщо вам вдасться домогтися органічного балансу між онлайн і оффлайн, ви — в числі переможців (а їх, як відомо, люблять і клієнти, і партнери).

Зображення у заголовку: https://ua.depositphotos.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Performics виграв тендер на SEO-підтримку дев’яти брендів Санофі

Відтепер перформанс-маркетинг агенція Performics здійснюватиме SEO-підтримку дев`яти брендів компанії – НО-ШПА®, Ессенціале®, Лазолван®, Фестал®, Ентерожерміна®, Магне-B6® та інших.

Apple готовится к запуску собственного стримингового сервиса

Apple может запустить свой стриминговий сервис AppleTV + уже в ноябре этого года. Об этом сообщает Bloomberg. Подписка будет стоить ...

Adidas создала коллекцию, посвященную правам женщин

Adidas презентовала коллекцию спортивной одежды «Now Is Her Time» в стиле «унисекс». Главный месседж — равные не только права, но ...