«Перед грилем сложно устоять»: Burger King продолжает тролить McDonald’s

Сеть ресторанов быстрого питания Burger King выпустила новую рекламу, высмеивающую McDonaldʼs. На фотографиях изображены бывшие дома топ-менеджеров McDonald’s в США и установленные там грили. «Перед грилем сложно устоять», – указывается на каждой фотографии.

В Burger King намекают на разницу в способах приготовления мяса: компания традиционно жарит его на гриле, а McDonald’s — на сковороде.
Источник

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.