Переверни фото: британских бездомных превратили в супергероев

Креативное агентство WCRS разработало кампанию для британской организации End Youth Homelessness. Наружная реклама под названием «Turn Lives Around» («Переверни жизни») призвана изменить то, как общественность воспринимает бездомную молодежь.

На постерах, созданные WCRS, изображены бездомные молодые люди, которые спят в небезопасных местах. Снимки перевернуты, и беспризорные выглядят как супергерои из комиксов, а их спальные мешки напоминают плащи, вздымающиеся в полете.

Наружку разместят в 100 местах по всему Соединенному Королевству Великобритании и Ирландии – от Лондона до Бристоля, от Кардиффа (Уэльс) до Эдинбурга (Шотландия).

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.