POPEL Agency створило діджитал-виставку «Мистецтво фітнесу» за мотивами робіт Шагала, Матісса та Пікассо

POPEL Agency створило цифрову виставку «Мистецтво фітнесу» з нагоди 6-річчя київського фітнес-клубу BODYART / FITNESS.

На виставці представлені роботи, створені за мотивами картин «Над містом» Марка Шагала, «Танець» Анрі Матісса та «Дівчинка на кулі» Пабло Пікассо. Всі картини експозиції об’єднані темою фітнесу.

«Фітнес схожий на мистецтво. На нашу думку, митцем є кожна людина, що відвідує тренування. І разом із тим, ця ж людина є власним полотном, фарбами, пензлем. У фітнесі ми творимо самих себе», — кажуть автори проекту.

Виставку можна подивитися на сайті фітнес-клубу. Також картини, представлені на виставці, нанесені на фірмову продукцію клубу: еко-сумки, футболки та стікери. З нагоди дня народження клубу ці предмети будуть розігрувати між клієнтами клубу. Незабаром їх також зможуть придбати всі охочі.

Над проектом працювали ілюстраторка Марія Окунська, дизайн-директор POPEL Agency Артем Морозов і креативний директор агенції Анатолій Попель

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Вони приходять із дощем…

Serviceplan Ukraine представляє новий ролик для спрея від застуди та грипу «Назафорт».

Рождественская реклама Ikea: когда над тобой глумится даже мебель

Ikea выпустила в Британии свой первый настоящий рождественский ролик.

Черный юмор от Twitter: кому телефонная зависимость в радость?

Зависимость от мобильных телефонов – распространенная и действительно серьезная проблема. Но новая рекламная кампания Twitter в Испании ухитряется найти даже в этом положительную сторону.