Популяризуй Україну у світі! Конкурс від МІП

Основне завдання конкурсу полягає у розробці проектів моделей інформаційного продукту графічного характеру.

Деталі щодо оформлення та подачі заявки за посиланням.

До цього завдання додається презентація фокус-груп іноземних громадян щодо їхнього ставлення до України, а також приклади варіантів, які можуть бути основою для розробки фінальної пропозиції, або ж може бути запропонована інша ідея – посилання 1, посилання 2.  

Заявка на участь має бути подана до 25 жовтня (15:00) у друкованій формі за адресою – Київ, вул. С. Петлюри 15 з усім переліком документів, а також продубльована на електронну адресу [email protected]. У разі запитань, просимо звертатись до контактної особи – Софії Джуринської, за телефоном +38(044) 200-46-24.

 

Настав час переломити маніпуляції, яких забагато в інформаційному просторі, і показати справжню Україну – реальну, цікаву, безмежну та авантюрну! Чекаємо на ваші заявки! 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Подделкам тут не место

BBDO Ukraine поставило захватывающий боевик для бренда "Аскорбинка" Киевского витаминного завода

IY Форум Креативних Індустрій: як минув перший день

19 вересня гостинні зали UNIT.City і Академії ДТЕК приймали у себе учасників та гостей першого дня Форуму Креативних Індустрій. Головною ...

В 2021 году пользователь будет тратить на просмотр онлайн-видео в среднем 100 минут в день

В 2021 году в среднем один человек будет просматривать 100 минут онлайн-видео по сравнению с 84 мин. в 2019. Это 25 дней непрерывного просмотра видео в год, согласно Онлайн видео прогнозу Zenith 2019.