Про жіночу особистість і жіночий бренд на конференції Business Woman Day

Нещодавно відбулась найголовніша та наймасштабніша жіноча бізнес-конференція в Україні BUSINESS WOMAN DAY.

Захід відвідали півтори тисячі учасників, 95% з яких склали жінки з різних куточків країни. Учасниці конференції представляли абсолютно різні сфери діяльності і підприємництва, але всіх їх об’єднує загальне прагнення — жити активним життям і реалізовувати свої цілі.

Зі сцени своїми прикладами поділилися ТОП-спікери країни, жінки із рейтингу найуспішніших в Україні. Всі вони добре відомі далеко за межами нашої держави і точно знають, як домогтися поставлених цілей. Власними секретами ділилися з аудиторією: Маша Єфросиніна, Лера Бородіна, Марина Авдєєва, Наталія Шмигельська і Ярослава Гресь.

Всі ментори, що виходили на сцену, ділилися фактами з особистого досвіду, дієвими лайфхаками, розбирали власний бізнес і життя по поличках в пошуках формули, яка дозволяє отримати все «тут і зараз». Серед тем, які висвітлили на форумі, варто виділити такі: «Жіночий бізнес. Можливості проти Стратегії», «Продажі і масштабування бізнесу», «Бізнес як призначення», «Як створити персональний бренд», «Знання та соціальний капітал — головні валюти сучасного світу», «Поєднувати кар’єру і сім’ю — це бути сучасною жінкою, а не шукачем балансу».

Для читачів Reklamaster.com ми законспектували основні тези із виступу Ярослави Гресь, CEO Gres Todorchuk PR щодо розбудови персонального бренду, оскільки саме цей виступ більш за все відповідає формату нашого порталу.

У поняття «персональний бренд» Ярослава вкладає лаконічне тлумачення: це те, що говорять про вас інші, коли ви виходите із кімнати.

Першочергове завдання для грамотної розбудови власного іміджу – з’ясувати, в якій галузі ви тямите якнайкраще і можете виступити експертом. Для цього вкрай важливо вміти об’єктивно оцінювати себе, свої знання та навички. Адже в основі місії бренду має бути ті цінності, які ви можете дати іншим, а не собі. І про це дуже важливо пам’ятати на всіх етапах розбудови та підтримки іміджу.

Важливими складниками при побудові бренду є унікальність, компетенції, емоції, легенда, досвід, переконання, мантра, місія, цінності, але найголовніший і основний – це справжність і щирість.

Для особистісного бренду важливо сформувати цілісний образ, у якому гармонійно поєднуються три складові:

  • Зміст: професіоналізм, освіта, знання, досвід, зв’язки
  • Переконання: ваші моральні принципи та позиція щодо важливих суспільно-політичних питань
  • Стиль: те, як ви говорите, пишете, одягаєтесь, поводите себе.

І не забувати, що сильний бренд складається із:

  • візуального образу
  • публічної комунікації
  • онлайн-комунікації
  • комунікації face-to-face, про яку не можна забувати хоча б з тої причини, що Ви – це п’ять людей, які вас оточують.

Важливою особливістю BUSINESS WOMAN DAY став ефективний нетворкінг. Адже під одним дахом організатори зібрали власниць і засновниць бізнесу, топ-менеджерів, бізнес-леді, блогерів і багатьох інших. Всі учасниці отримали можливість поспілкуватися, поділитися думкою про те, що відбувається на сцені в країні і в світі, розповісти про власний бізнес, знайти партнерів, співробітників, колег, інвесторів і просто однодумців.

Організатори переконані, що розбір кейсів, особисті історії та факти, Лайфхак успішних жінок, а також ефективний нетворкінг покладуть початок новим яскравим проектам, що змінює нашу країну і життя на краще!

Організатор BUSINESS WOMAN DAY освітня компанія PRIZMA — творець найбільших форумів «Бізнес Концентрат» (2 роки поспіль, 17 000+ учасників), «Перша Чоловіча Конференція» (1000 + учасників), а також, «Клубу підприємців PRIZMA».

Детальніше про івент на сайті: https://bizwomanday.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Ельдорадо починається Велика Смажка

Велика смажка в Ельдорадо – це зухвалий гумор, який BBDO Ukraine та Ельдорадо дозволили собі у Чорну п’ятницю, щоб розповісти про великі знижки і трохи побешкетувати.

ISD Group вручили «золото» на берлінському фестивалі Ciclope

8 листопада агенція ISD Group отримала «золото» на фестивалі реклами та відео Ciclope Festival в Берліні. Журі відзначило їхній проект AI VERSUS, який ...

Анна Гром и Сергей Родинов, Rockets Event Agency: У каждого человека есть предрасположенность к своему делу

«Креатив нужно регулярно прокачивать». Услышать такую фразу сегодня приходится довольно часто. Что за ней стоит? Об этом и обо всем что около мы задали вопросы сооснователям и руководителям Rockets Event Agency Анне Гром и Сергею Родинову