Протягом літа в Україні влаштовуватимуть заходи, присвячені фестивалю креативності Cannes Lions

Гарні новини – цього року Cannes Lions Intelligence Meet Up стає доступнішим для ширшої аудиторії представників креативних індустрій. Починаючи із 26 червня і впродовж всього літа партнери представництва Cannes Lions в Україні організовуватимуть зустрічі для того, щоб підводити підсумки та поділитися своїми інсайтами з Каннського фестивалю креативності. Більше спікерів, більше думок і більше сегментів індустрій. Ніяких фейків – тільки справжні враження, з вуст відвідувачів – а не бажаючих потрапити в престижну креативну тусовку. І як завжди, якість контенту гарантується тільки на офіційних заходах.

26 червня в Fedoriv Hub переглянемо найкращі кейси-переможці і обговоримо ключові тренди в маркетингу, креативі та комунікаціях, які старанно виписала CEO Gres Todorchuk PR Ярослава Гресь.

Захід триватиме з 18:00 до 22:00. Весь прибуток від продажу квитків буде направлено в Центр «Джерело».

Більше інформації про подію можна дізнатись за цим посиланням.

А вже 3 липня в столичному просторі ЦеХаб виступатимуть представники української креативної індустрії, які побували цього року на Cannes Lions. Серед них – CEO Havas Creative Group Ukraine Наталія Морозова та офіційний представник фестивалю в Україні Костянтин Кузнєцов. Під час заходу спікери обговорять:

  • сучасні тренди у зв’язках креативу і медіа, шоу-кейси інновацій;
  • секрети маркетингу та інсайти від топових креативних агентств;
  • що можна побачити і почути на Cannes Lions без акредитації!

Захід триватиме з 18:30 до 21:30. Вхід безкоштовний для відвідувачів за умови попередньої реєстрації.

Деталі – за цим посиланням.

Зауважимо, що план/таймінг всіх подальших заходів з’являтиметься на https://creativity.in.ua/project/meetup/

З питань надання прав використання торгівельної марки міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions, Cannes Lions Representative Ukraine або використання будь-яких фото та відеоматеріалів фестивалю, організації офіційних заходів за підтримки представництва міжнародного фестивалю Cannes Lions на території України, а також надання фото та відеоконтенту, кейсів робіт переможців, будь ласка, звертайтесь до офіційного представника фестивалю, скориставшись формою зворотного зв’язку на сайті creativity.in.ua

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

BUD анонсировал многолетний партнерский контракт с Английской премьер-лигой и испанской LaLiga

BUD, глобальный бренд компании Anheuser-Busch InBev (AB InBev), объявил о заключении партнерского соглашения с Английской премьер-лигой (English Premier League) и испанской футбольной лигой LaLiga, которое будет действовать на 5 континентах и в более чем 20 странах мира, включая Великобританию, Китай, ...

Ірина Кузнєцова сьогодні святкує День Народження

23 липня День народження святкує Ірина Кузнєцова - Офіційний амбасадор Cannes Lions в Україні, засновниця та Президент Фонду "Пробіг під Каштанами".

Французский изобретатель попробует пересечь Ла-Манш на летающем скейтборде

Изобретатель Flyboard Air, Фрэнки Запата, объявил, что в этот четверг он планирует пересечь пролив Ла-Манш на своем реактивном ховерборде.