Радіо для тих, хто за кермом

Згідно з даними «Радіокомітету», в містах 50+ хоча б раз упродовж доби контактує з радіо в автомобілі 31% чоловіків, серед жінок цей показник становить 15%. Типовий слухач-автомобіліст має дохід вище середнього, він одружений, його вік 25-44 р.

Пік слухання радіо в авто припадає на ранок і день. Зокрема, найпопулярніші слоти: 8.00-9.00 год, а також з 10.00 год по 15.00 год. У вечірні години на високому рівні увага утримується до 19.00 год, і відтоді починає падати – о цій порі радіо починають активніше  слухати вдома.

 

 

Дані другої хвилі дослідження, яке здійснює компанія GfK на замовлення міжгалузевого індустріального об'єднання «Радіокомітет», свідчать про те, що серед радіослухачів побільшало власників авто. Якщо у 2014 році їх було 53.42% (дані другої хвилі дослідження), то у 2015 їх кількість зросла до 57,3%.

За словами директора рекламного агентства «Медіа Вест» (Publicis Groupe) Вікторії Чернегової, якщо динаміка й надалі триватиме від хвилі до хвилі, ми зможемо говорити про позитивну тенденцію.

«Рекламодавцям аудиторія слухачів-автомобілістів цікава, адже це люди з середнім та високим доходом. Та треба пам’ятати, що радіо в автомобілі грає швидше, як фон, тому креатив радіоведучих повинен бути з одного боку яскравим, а з іншого – простим, щоб легко його запам’ятати», – зазначила Вікторія Чернегова.

 

Дослідження Radio Research проводиться компанією GfK Ukraine методом комп'ютеризованого телефонного опитування слухання за вчорашній день Day after recall CATI (DAR CATI) на замовлення міжгалузевого індустріального об'єднання «Радіокомітет». Опитування проводиться серед населення міст України чисельністю 50 тисяч і більше, у віці 12-65 років. Дані поточної хвилі дослідження охоплюють період з 20 квітня по 12 липня 2015 року.

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Jeep открывает публике Джереми Реннера с непривычной стороны

Фанаты Marvel знают Джереми Реннера по роли Соколиного Глаза из «Мстителей». Но до недавнего времени лишь настоящим поклонникам было известно, что он занимается еще и музыкой.

В магазинах появится Diet Coke без названия

Diet Coke планирует в следующем году убрать название бренда с части банок в рамках кампании, посвященной борьбе со стереотипами.

Даже робот найдет свое счастье в кино

Аргентинское агентство Geometry подготовило трогательную историю для сети кинотеатров Cinemark. Героями этой сказочной истории стали не люди, а роботы.