Разом з Waissburg на Октоберфест у Баварію

ТМ Waissburg оголосила акцію, п’ять переможців якої отримають квитки на двох на Октоберфест 2019 та незабутній 6-денний тріп Європою.

Потрапити у вересні у Мюнхен на найгучніший пивний фестиваль Октоберфест, а крім того відвідати Краків, Прагу, Зальцбург і Будапешт за ексклюзивною екскурсійною програмою можна всього за 3 літри пива ТМ Waissburg, звареного за німецькими рецептурами в одній із найстаріших броварень країни «Уманьпиво».

За умовами акції потрібно придбати пиво ТМ Waissburg чеком від 3-х літрів у одній із авторизованих точок продажу. Зареєструвати отриманий при покупці унікальний код на сайті акції promo.umanpivo.ua та чекати на перемогу. Кількість зареєстрованих чеків — необмежена.

Акція триває з 1 серпня по 16 серпня включно. Детальніше ознайомитись з умовами акції та точками продажу, які видають промокоди, можна на сайті: http://promo.umanpivo.ua

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Вони приходять із дощем…

Serviceplan Ukraine представляє новий ролик для спрея від застуди та грипу «Назафорт».

Рождественская реклама Ikea: когда над тобой глумится даже мебель

Ikea выпустила в Британии свой первый настоящий рождественский ролик.

Черный юмор от Twitter: кому телефонная зависимость в радость?

Зависимость от мобильных телефонов – распространенная и действительно серьезная проблема. Но новая рекламная кампания Twitter в Испании ухитряется найти даже в этом положительную сторону.