Разом з Waissburg на Октоберфест у Баварію

ТМ Waissburg оголосила акцію, п’ять переможців якої отримають квитки на двох на Октоберфест 2019 та незабутній 6-денний тріп Європою.

Потрапити у вересні у Мюнхен на найгучніший пивний фестиваль Октоберфест, а крім того відвідати Краків, Прагу, Зальцбург і Будапешт за ексклюзивною екскурсійною програмою можна всього за 3 літри пива ТМ Waissburg, звареного за німецькими рецептурами в одній із найстаріших броварень країни «Уманьпиво».

За умовами акції потрібно придбати пиво ТМ Waissburg чеком від 3-х літрів у одній із авторизованих точок продажу. Зареєструвати отриманий при покупці унікальний код на сайті акції promo.umanpivo.ua та чекати на перемогу. Кількість зареєстрованих чеків — необмежена.

Акція триває з 1 серпня по 16 серпня включно. Детальніше ознайомитись з умовами акції та точками продажу, які видають промокоди, можна на сайті: http://promo.umanpivo.ua

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В США открыли мемориалы «обезличенным женщинам»

Видеосервис Hulu решил привлечь внимание к проблеме гендерного неравенства, а заодно прорекламировать новый сезон сериала «Рассказ служанки».

Ad Black Sea 2019 оголошує команду журі категорій Print & Publishing, Design & Branding, Out of Home

Всі члени журі - – талановиті експерти, що зберуться у Батумі з 18 по 19 вересня з усіх куточків Європи. Очолювати команду суддів Print & Publishing, Design & Branding, Out of Home буде Chacho Puebla, MullenLowe Group з Іспанії.

6 лапопожатий

NEBO ideas agency запустило самый добрый и гуманный флешмоб для UAnimals в соцсетях.