Рейтинг креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів 2018/2019: підсумки

Rating Creativity&Craft marketing agencies – одна з найочікуваніших подій року у маркетинговій галузі. Яскраві проекти привертають увагу та спонукають більше споживачів долучитися до участі, отже, крутий креатив підвищує ефективність  у декілька раз. Крім того, зростає лояльність до бренду, найбільш вдалі ідеї стають мемами завдяки вірусному розповсюдженню, а це пролонгована промо-кампанія без участі коштів рекламодавця. Тобто, талановитий проект приносить користь усім без винятку: споживачам, рекламодавцю, команді, що його створила.

Результати рейтингу креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів нараховуються згідно методики, яка запроваджена МАМІ разом з ВРК. Підсумки включають бали за нагороди, отримані агентством на конкурсах протягом фестивального сезону.

Рейтинг креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів фестивального сезону 2018/2019

 AgencyUkrainianDesign: TheVeryBestOf (k=1)ADC*UA (k=1,5)WOW DoneAwards (k=1,5)KIAF (k=2)Total

Points

1Digital Choo2194070
2TWIGA Ukraine  (TWIGA GO!)615425
3MEX a member of Havas4913
4Trends&Brands99
5AllMotion33
6RAM 36022

Пропонуємо ознайомитися з кейсами переможців:

  1. Digital Choo, кейс «Fireduptowin» для Parimatch: WOW Done Awards (1 бронза,1 шорт-лист), ADC*UA (1 золото, 1 бронза, 1 шорт-лист), KIAF (1 Best of Contest, 1 бронза, 1 шорт-лист).
  2. TWIGA Ukraine (TWIGA GO!), кейс «Let’s PUMB, PUMB, PUMB!»: WOW Done Awards (1 золото, 1 шорт-лист), ADC*UA (1 бронза), KIAF (1 шорт-лист).
  3. MEX a member of Havas:
  1. Trends&Brands, кейс «Voiceof Water Launch Event»: WOW Done Awards (1 срібло).
  2. AllMotion, кейс «L’OREAL HAIR FASHION NIGHT»: WOW Done Awards (1 шорт-лист).
  3. RAM 360, кейс« Logoandpackagedesign»: Ukrainian Design: The Very Best Of 2019(1шорт-лист).

На церемонії нагородження WOW Done Awards агентство Digital Choo, як лідер рейтингу, отримав від МАМІ креативну нагороду – керамічну піраміду, виготовлену майстром Лізою Портновою, що є символом балансу, натяком на обґрунтованість та досягнення вершин креативу в маркетингових комунікаціях.

Сподіваємось, що яскраві кейси переможців надихнуть колег нашої галузі, і в наступному фестивальному сезоні ми зустрінемо нові шалені ідеї.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Подделкам тут не место

BBDO Ukraine поставило захватывающий боевик для бренда "Аскорбинка" Киевского витаминного завода

IY Форум Креативних Індустрій: як минув перший день

19 вересня гостинні зали UNIT.City і Академії ДТЕК приймали у себе учасників та гостей першого дня Форуму Креативних Індустрій. Головною ...

В 2021 году пользователь будет тратить на просмотр онлайн-видео в среднем 100 минут в день

В 2021 году в среднем один человек будет просматривать 100 минут онлайн-видео по сравнению с 84 мин. в 2019. Это 25 дней непрерывного просмотра видео в год, согласно Онлайн видео прогнозу Zenith 2019.