Рейтинг популярних сайтів у квітні 2019

Проведення другого туру виборів Президента України частково вплинуло на поведінку інтернет-користувачів. У квітні спостерігався значний приріст аудиторії новинних ресурсів.Такі дані дослідження Kantar TNS CMeter.

Відтак, 7 з 25 найпопулярніших сайтів України в квітні – новинні ресурси (obozrevatel.com, tsn.ua, 24tv.ua, rbc.ua, segodnya.ua, nv.ua, pravda.com.ua). Найбільший стрибок охоплення отримали сайти «РБК-Україна» (17 місце проти 41 у березні) та «Новое время» (21 сходинка проти 64 у березні).

Російська соціальна мережа «Вконтакте» втратила ще 4 позиції та опинилася на 20-му місці у ТОП-25 сайтів України.

У порівнянні з березнем інтернет-магазини також втратили свою аудиторію. Взагалі випав із рейтингу популярний китайський інтернет-магазин «AliExpress».

Трійка лідерів залишається незмінною: Google, Youtube, Facebook.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Американские подростки тратят больше времени на YouTube, чем на Netflix

Американские подростки тратят больше времени на просмотр видео на YouTube, чем на Netflix. Об этом свидетельствуют данные исследования компании финансовых ...

Креативимо для тих, хто піклується

Агенція Leo Burnett Ukraine створила серію рекламних ТВ-роликів для мережі супермаркетів «Фора»

Herbalife Nutrition і ФК «Шахтар» продовжили співробітництво

ФК «Шахтар» і світовий експерт в області збалансованого харчування компанія Herbalife Nutrition оголошують про продовження співпраці. Як і раніше, Herbalife Nutrition виступатиме в якості Офіційного Партнера з харчування ФК «Шахтар».