Рекламний ТВ-ринок росте протягом останніх 7 місяців

«Цього року, розпроданість рекламних блоків у лютому вище, ніж у січні, на відміну від 2014-2015-го, коли заповнюваність другого місяця була на рівні з першим. Ми бачимо відновлення телевізійного ринку, адже кількість брендів в ефірі виросла у січні 2016 року на 17%, а у лютому на 11%, у порівнянні з минулим роком. Нові бренди, що вийшли в ефір, з таких категорій: фармацевтика, продовольчі товари, гігієна, алкогольні напої, безалкогольні напої, косметика, АЗС і автотранспорт, кондитерські вироби та торгівля, –  коментує Андрій Партика, генеральний директор StarLightSales. Водночас, ми впевнені у своєму прогнозі росту ринку за підсумками 2016го на 25%, адже вже за січень-лютий наші продажі зросли на  35%».

За поточними оцінками StarLightSales, у 2016-му році, вищими темпами, ніж ринок будуть нарощувати рекламну активність такі категорії: продовольчі товари, фармацевтика, гігієна, кондитерські вироби та інтернет магазини.
При цьому, більш позитивну динаміку приросту бюджетів на рекламне просування покажуть національні виробники та міжнародні компанії, управління бюджетами яких відбувається з України.

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Хто і куди найбільше подорожує: Mastercard дослідила глобальні туристичні тренди

За даними рейтингу Mastercard Global Destination Cities Index, найбільш активними мандрівниками у 2018 році стали жителі США та Континентального Китаю, а найпопулярніши-ми містами для відпочинку — Пунта-Кана (Домініканська республіка), Джерба (Туніс) і Хоккайдо (Японія)

Cannes Lions-2019. Финансовые итоги

Британская компания Ascential, владелец Cannes Lions отчитался за первое полугодие 2019 года. Маркетинговый сегмент, куда входит фестиваль, показал рост выручки в 13% за счет наращивания внутренних активов.

Как НЕ ездить в Японии

Крупнейшая страховая компания AIG подготовила и запустила для своих клиентов обучающий фильм об особенности вождения в Японии