Розпочинається реєстрація учасників на десятий ювілейний конкурс PRAVDA Awards 2015

Це 10 років відкриття нових зірок, вшанування креативних та ефективних проектів, а головне – формування нових стандартів якості галузі. А тому всім, хто прагне вписати своє ім’я в історію українських комунікацій, слід поспішати – прийом проектів триватиме до 16 листопада 2015 р. Особливістю ювілейного року стане нововведена номінація – «За розвиток соціуму».
 
Подати заявки можна в трьох номінаціях:
 
Номінація №1
«Найкреативніший проект» – за найбільш оригінальне рішення в рамках PR-кампанії:
·         категорія «Великі проекти» (бюджет більше 150 000 грн. без урахування податків);
·         категорія «Малі та малобюджетні проекти» (бюджет менше 150 000 грн. без урахування податків).
 
Номінація №2
«Найефективніший проект» – за найбільш ефективне вирішення поставленої задачі за допомогою PR-інструментарію на базі етичних стандартів:
·         категорія «Великі проекти» (бюджет більше 150 000 грн. без урахування податків);
·         категорія «Малі та малобюджетні проекти» (бюджет менше 150 000 грн. без урахування податків).
 
Номінація №3
«За розвиток соціуму» – за найбільш значущий внесок у розвиток суспільства та його позитивну трансформацію. Номінація актуальна для таких установ, як громадські та волонтерські  організації тощо.
 
Зареєструватися для участі в конкурсі можна на офіційному сайті PRAVDA Awards – http://uapr.com.ua/ua/pravda-awards
 

Отримати більш детальну інформацію щодо умов участі можна на сайті конкурсу http://uapr.com.ua/ua/pravda-awards. Також стежте за ходом підготовки до проекту і його новинами на офіційних сторінках PRAVDA Awards у Facebook і Twitter.

 За детальною інформацією звертайтеся за email: [email protected]

 
 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Facebook вышел из топ-10 самых дорогих брендов в рейтинге Interbrand

Facebook не вошел в топ-10 самых дорогих мировых брендов по версии Interbrand. В последнем отчете компания заняла 14 место по величине бизнеса — эксперты оценили бизнес Facebook в $39,9 млрд.

Serviceplan запустил кампанию по повышению осведомленности о депрессии

10 октября 2019 года во Всемирный день психического здоровья Serviceplan Health France совместно с Fondation Fondamental и Fnapsy (Fédération Nationale des Associations d'usagers en Psychiatrie) объединились в рамках новой кампании, направленной на повышение осведомленности общественности о депрессии, состоянии, которое может ...

Samsung запускает на орбиту новый телефон, чтобы делать #СелфиИзКосмоса

Компания Samsung со своей новой моделью смартфона из линейки Galaxy поднялась на небывалую высоту. Она вывела один телефон на орбиту, чтобы делать селфи с планетой Земля.